joomla templates top joomla templates template joomla

Obchody V rocznicy katastrofy smoleńskiej smoleńskie

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W Brześciu Kujawskim i Izbicy Kujawskiej odbyły się obchody upamiętniające V rocznicę katastrofy smoleńskiej, w których wzięli udział przedstawiciele samorządu Powiatu Włocławskiego na czele ze starostą Kazimierzem Kacą.

Mazurek Dąbrowskiego dla Angeliki Szymańskiej

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek sport

Angelika Szymańska – judoczka MKS „Olimpijczyk” Włocławek zdobyła złoty medal w kategorii do 57 kg. w niedawno rozegranym Pucharze Europy Kadetów w Zagrzebiu (Chorwacja). W turnieju wzięło udział 552 zawodników z 27 krajów. Podopieczna Romana Stawisińskiego i Anety Szczepańskiej spisała się rewelacyjnie wygrywając 5 walk.

Spotkanie w sprawie nowego PRO

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Starosta włocławski Kazimierz Kaca wraz z burmistrzami i wójtami z powiatu włocławskiego w dniu 31 marca br uczestniczył w spotkaniu z marszałkiem województwa Kujawsko – Pomorskiego Piotrem Całbeckim w sprawie przygotowań do realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Zebranie sołeckie w Kruszynie

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

W dniu 30 marca 2015 r. odbyło się zebranie sołeckie w Kruszynie, na którym zgromadzeni mieszkańcy dokonywali wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej. Zgłoszono dwie kandydatury na sołtysa w osobach Pani Elżbiety Rzadkowolskiej oraz Pani Małgorzaty Urbańskiej. 

Spotkanie ws. obszaru strategicznej interwencji

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

W dniu 7 kwietnia br. w siedzibie Urzędu Gminy Włocławek odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli gmin wchodzących w skład Obszaru Strategicznej Interwencji (dawny ZIT). Wójtowie i burmistrzowie ustalili nowe przedsięwzięcia, które będą realizowane w latach 2014 – 2020. Potrzeba zmiany zadań inwestycyjnych wynika z nowych założeń polityki terytorialnej woj. Kujawsko – Pomorskiego i zatwierdzonego przez Komisję Europejską... 

Nabór wniosków do Nagród Prezydenta Włocławka

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek kulturalne

Nabór wniosków do Nagród Prezydenta Włocławka w dziedzinie kultury. Kandydatów można zgłaszać do 30 kwietnia za pomocą specjalnego formularza

Pożegnanie pani dyrektor Małgorzaty Izdebskiej

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Dotychczasowa wieloletnia dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku Pani Małgorzata Izdebska po 45 latach pracy z dniem 1 kwietnia br odchodzi emeryturę.

Sprawozdanie Wójta Gminy Włocławek

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

Sprawozdanie Wójta Gminy Włocławek z realizacji „Programu współpracy Gminy Włocławek z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2014”.