joomla templates top joomla templates template joomla

Kradła biustonosze, teraz grozi jej za to 5 lat pozbawienia wolności

T. N./eSerwis.info; Komenda Policji, Włocławek; foto; włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 5 lat pozbawienia wolności grozić może „amatorce” bielizny. 39-latka skradła kilka sztuk biustonoszy, majtek nie mając ochoty zapłacić za nie. Kobieta została zatrzymana przez pracownika ochrony, a następnie przekazana w ręce policji.

Ciężarna, 24-letnia kobieta uprawiała konopie indyjskie. Na własny użytek jak twierdzi

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 3 lat pozbawienia wolności grozić może 24-letniej, ciężarnej kobiecie, która uprawiała konopie indyjskie i posiadała gotowy już susz marihuany. Jak twierdziła, robiła to na własny użytek. Policjanci podejrzewali, że w jednej z podwłocławskich miejscowości, 24-letnia mieszkanka może mieć narkotyki. 

Pijany mężczyzna potrącony przez pociąg. Przeżył wypadek

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Sygnał ostrzegawczy wydany przez pociąg niestety nie pomógł uniknąć potrącenia osoby pieszej. Poszkodowany trafił do szpitala, a policjanci badają szczegółowe okoliczności kolejowego wypadku. W piątek (29.07.2016 r.) tuż po 21.00, policjanci pojechali na zdarzenie, do którego doszło na torowisku, przy ul. Energetyków. 

Pijany kierowca staranował znak, chciał uciec. Nie udało mu widząca to kobieta zareagowała i wezwała policję

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Dzięki reakcji przechodzącej ulicą kobiety został zatrzymany pijany kierowca. Nie dość tego nietrzeźwy jadąc samochodem uszkodził znak drogowy. Teraz może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności. Wczoraj (1.08) przechodząca ulicą kobieta zauważyła, że znak drogowy jest uszkodzony, a obok leżą porozrzucane, uszkodzone części samochodu. 

Wietnamczycy rozkręcili "działalność rozliczną". Hodowali ponad 800 krzaków konopi indyjskich

T.N/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; źródło CBŚP włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Ponad 800 krzaków konopi i specjalistyczny sprzęt służący do jej uprawy zabezpieczyli policjanci CBŚP z Włocławka. Czarnorynkową wartość narkotyków oszacowano na kwotę około miliona złotych. Dwaj zatrzymani mężczyźni to obywatele Wietnamu w wieku 35 i 25 lat. 

Łowili w miejscu niedozwolonym na Wiśle. Grożą im 2 lata więzienia

Tomasz Nowak/eSerwis.info; Komenda Policja, Włocławek; fot: eReporter24.pl/Archiwum włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci z Ogniwa Prewencji na Wodach zatrzymali dwie osoby, które dokonywały połowu ryb w miejscu ochronnym na Wiśle. Mundurowi zabezpieczyli sprzęt, którym posługiwali się sprawcy. Teraz za ten czyn grozić może sprawcom nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 

Straż Graniczna zlikwidowała fabrykę papierosów pod Włocławkiem. Skonfiskowano towar za 3 mln zł

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Nadwiślańska Straż Graniczna zlikwidowała nielegalną linię produkcyjną papierosów w powiecie włocławskim. Zatrzymano osiem osób. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 400 tys. papierosów, 2 tony tytoniu oraz 5 ton suszu tytoniowego o łącznej wartości szacowanej na 3 miliony złotych. Zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.

Ukradł z mieszkania trzy słoiki miodu. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. 50-latek z mieszkania znajomego skradł..trzy słoiki miodu. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje możliwość kary pozbawienia wolności do 10 lat. Wczoraj policjanci z Kowala otrzymali informację o włamaniu w mieszkaniu w gm.Lubień Kuj.

Był tak pijany, że nie mógł prosto przejechać ulicą i taranował auta stojące n parkingu

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Włocławek, mapa: google; fot; Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 2 lat pozbawienia wolności grozić może pijanemu kierowcy. 27-latek poniesie również konsekwencje z tytułu uszkodzenia zaparkowanych samochodów. Ta sprawa trafi do sądu z wnioskiem o ukaranie. Tuż przed północą dyżurny włocławskich mundurowych został poinformowany o tym, że przy ul.Dziewińskiej zostały uszkodzone trzy zaparkowane samochody. 

Produkowali bimber na "własny użytek". Sporo pili, policja zabezpieczyła nielegalny wyrób

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci z Kowala ujawnili miejsce, gdzie 58-letni mężczyzna wytwarzał tzw.bimber. Zabezpieczono aparaturę, 100-litrową beczkę zacieru i kilkanaście litrów czystego już alkoholu. Teraz za tę „domową działalność” może mu grozić grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku. 

Rodzinna szajka ojca i synów, którzy dopuścili się pobicia zatrzymana!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek, foto: youtube/KWPBydgoszcz włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 8 lat pozbawienia wolności może grozić trzem mężczyznom, którzy dokonali pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sprawcami są członkowie rodziny- ojciec i jego dwóch synów. Poszkodowani z obrażeniami trafili do szpitala. 

"Skaldowie" mieli wypadek na A1 koło Włocławka. Ich mercedes dachował

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Mercedes, którym jechali członkowie zespołu Skaldowie, dachował na A1. Wszyscy pasażerowie trafili do szpitala we Włocławku. Najciężej ranny jest Andrzej Zieliński, który ma liczne złamania i uszkodzoną nerkę. Już wiadomo, że będzie musiał zostać w szpitalu co najmniej kilka dni. 

Jezioro Włocławskie zamarznięte. Lodołamacze czekają w gotowości

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Jezioro Włocławskie, największe sztuczne jezioro w Polsce, jest w całości pokryte lodem. Jego grubość wynosi obecnie około 40 centymetrów. Takie zalodzenie na razie nie stwarza problemów na Wiśle, ale lodołamacze czekają już w gotowości. Gdy tylko zajdzie potrzeba, sześć lodołamaczy wypłynie na jezioro, by przywrócić prawidłowy przepływ wody.