joomla templates top joomla templates template joomla

PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ KĄKOWA WOLA – LUBRANIEC

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 2908C Kąkowa Wola – Lubraniec. Zadania inwestycyjne realizowane jest przez Powiat Włocławski w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój w partnerstwie z Gminą Brześć Kujawski oraz Gminą Lubraniec. 

Otwarty pokazowy trening

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek sport

Włocławskie Stowarzyszenie Capoeira zaprasza w sobotę na otwarty pokazowy trening z okazji rozpoczęcia sezonu 2014/2015W treningu, który rozpocznie się o godz. 11.00 na małej hali OSiR wziąć może udział każdy, kto zawsze chciał spróbować tej niezwykłej sztuki walki. Zwieńczeniem pokazu będzie roda, czyli pokaz umiejętności adeptów capoeira przy akompaniamencie tradycyjnych brazylijskich instrumentów. 

Spotkanie konsultacyjne w sprawie stanu dróg wojewódzkich

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Z inicjatywy Starosty Włocławskiego Kazimierza Kacy w dniu 21 sierpnia 2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego we Włocławku odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie stanu technicznego dróg wojewódzkich przebiegających przez teren powiatu włocławskiego. W dzisiejszym spotkaniu obok radnych wojewódzkich, radnych rady powiatu, wójtów i burmistrzów uczestniczył również Marek Wojtkowski, prezydent Włocławka. 

Przebudowa drogi Borzymie - Szczytno

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Starosta włocławski Kazimierz Kaca wraz z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg Tadeuszem Wiśniewskim obserwowali postęp prac przy przebudowie drogi Borzymie - Szczytno.

Zagospodarowanie boiska przy Zespole Szkół nr 8. Dziś zostaną otwarte oferty przetargowe

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Do 30 maja 2016 roku przy ul. Willowej powstaną: boisko do piłki ręcznej i boisko do koszykówki wraz z wyznaczonym na tej powierzchni boiskiem do piłki siatkowej, z wydzieloną bieżnią i rozbiegiem do skoku w zeskoczni piaskowej. Zaplanowano też placyk do gry w szachy. Będą nowe chodniki i ogrodzenie boisk, trawniki, elementy małej architektury.

Rusza przebudowa dróg powiatowych

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Pierwszymi ulicami, na których rozpoczną się prace będą ul. Chmielna i al. Jana Pawła II. Zadanie pn. „Przebudowa dróg powiatowych” obejmuje przebudowę nawierzchni następujących ulic: 1) ulicę Płocką od ul. Barskiej do ul. Zielnej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Papieżka, ale bez skrzyżowań z ul. Barską i ul. Zielną, 2) całą ulicę Chmielną, tj. od al. Chopina do ul. Stodólnej, 3) al. Jana Pawła II od lasu (wlot do Michelina) do ronda przy ul. Letniej, 4) całą ulicę Związków Zawodowych, tj. od Zielonego Rynku do ul. Stodólnej.

CEREMONIA OTWARCIA 13 MIKROLOTOWYCH MISTRZOSTW EUROPY

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

Na lotnisku w Kruszynie odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia 13 Mikrolotowych Mistrzostw Europy. W ceremonii tej wzięły czynny udział dzieci z teatrzyku ,, KRUSZYNKA’’ należącego do Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Kruszynie.

Polski Czerwony Krzyż wydaje wyprawki szkolne w ramach programu „Pełen tornister”

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 wydaje wyprawki szkolne dla uczniów klas „0”, szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Zakupione przybory szkolne zostały dostosowane odpowiednio do wieku dzieci.

Prace porządkowe w pasach drogowych

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

W ramach prowadzonych prac porządkowych w pasach drogowych przystąpiono do wycinki krzaków na terenach po byłej kolejce wąskotorowej Smólsk – Kolonia Dębice – Dobra Wola – Świętosław. 

Piknik Historyczny

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek kulturalne

Piknik Historyczny jest kontynuacją corocznych działań Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Militarnych i Off-Roadu PATROL Włocławek. Tym razem przedsięwzięcie odbędzie się na Bulwarach im. marsz. J. Piłsudskiego, na wysokości sceny pływającej.