joomla templates top joomla templates template joomla

Pod patronatem Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego.

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek kulturalne

Pod patronatem Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego. Jutro na przystani przy ul. Piwnej odbędzie się WŁOCŁAWSKI BOXING SHOW NA WODZIE. Start o godz. 18.00, wstęp wolny! 

Dziś w Zespole Szkół nr 8 ...

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Dziś w Zespole Szkół nr 8 przy ul. Willowej odbędzie się szóste, z cyklu spotkań Prezydenta Marka Wojtkowskiego z włocławianami. Kolejne spotkanie odbędzie się w środę 29 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Wyspiańskiego 

Ruszył nabór zgłoszeń na "JARMARK WŁOCŁAWSKI"

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek kulturalne

Urząd Miasta Włocławek zaprasza rzemieślników, artystów, twórców ludowych, kolekcjonerów na kolejną edycję Jarmarku Włocławskiego. Do 3 czerwca br. będą przyjmowane zgłoszenia na tegoroczny "JARMARK WŁOCŁAWSKI", który odbywał się będzie podczas Dni Włocławka w dniach 27-28 czerwca 2015 r. 

Spotkanie ws. obszaru strategicznej interwencji

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

W dniu 7 kwietnia br. w siedzibie Urzędu Gminy Włocławek odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli gmin wchodzących w skład Obszaru Strategicznej Interwencji (dawny ZIT). Wójtowie i burmistrzowie ustalili nowe przedsięwzięcia, które będą realizowane w latach 2014 – 2020. Potrzeba zmiany zadań inwestycyjnych wynika z nowych założeń polityki terytorialnej woj. Kujawsko – Pomorskiego i zatwierdzonego przez Komisję Europejską... 

Dziś we włocławskim ratuszu

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Dziś we włocławskim ratuszu odbyła się konferencja prasowa prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego i zastępcy prezydenta ds. rozwoju i inwestycji Doroty Grabczyńskiej 

III Powiatowe Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Samorząd Powiatu Włocławskiego i Samorząd Gminy Włocławek zapraszają na III Powiatowe Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Kruszynie.

Listy przydziału mieszkań zatwierdzone i wywieszone do wglądu

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek

Wykaz jest dostępny od dziś na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta przy ul. 3 Maja 22. Obecnie na liście oczekujących na mieszkania socjalne widnieje 657 osób, na liście oczekujących na mieszkania komunalne – 156 osób.

Obchody V rocznicy katastrofy smoleńskiej smoleńskie

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W Brześciu Kujawskim i Izbicy Kujawskiej odbyły się obchody upamiętniające V rocznicę katastrofy smoleńskiej, w których wzięli udział przedstawiciele samorządu Powiatu Włocławskiego na czele ze starostą Kazimierzem Kacą.

Mazurek Dąbrowskiego dla Angeliki Szymańskiej

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek sport

Angelika Szymańska – judoczka MKS „Olimpijczyk” Włocławek zdobyła złoty medal w kategorii do 57 kg. w niedawno rozegranym Pucharze Europy Kadetów w Zagrzebiu (Chorwacja). W turnieju wzięło udział 552 zawodników z 27 krajów. Podopieczna Romana Stawisińskiego i Anety Szczepańskiej spisała się rewelacyjnie wygrywając 5 walk.