joomla templates top joomla templates template joomla

CEREMONIA OTWARCIA 13 MIKROLOTOWYCH MISTRZOSTW EUROPY

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

Na lotnisku w Kruszynie odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia 13 Mikrolotowych Mistrzostw Europy. W ceremonii tej wzięły czynny udział dzieci z teatrzyku ,, KRUSZYNKA’’ należącego do Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Kruszynie.

Przebudowa drogi Borzymie - Szczytno

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Starosta włocławski Kazimierz Kaca wraz z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg Tadeuszem Wiśniewskim obserwowali postęp prac przy przebudowie drogi Borzymie - Szczytno.

Zagospodarowanie boiska przy Zespole Szkół nr 8. Dziś zostaną otwarte oferty przetargowe

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Do 30 maja 2016 roku przy ul. Willowej powstaną: boisko do piłki ręcznej i boisko do koszykówki wraz z wyznaczonym na tej powierzchni boiskiem do piłki siatkowej, z wydzieloną bieżnią i rozbiegiem do skoku w zeskoczni piaskowej. Zaplanowano też placyk do gry w szachy. Będą nowe chodniki i ogrodzenie boisk, trawniki, elementy małej architektury.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek sport

O medale rywalizować będą juniorzy młodsi Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Warto przypomnieć, że w miniony weekend (18-19 lipca) w Poznaniu na torze regatowym Malta odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w wioślarstwie. Doskonałą dyspozycję na tych zawodach wykazali zawodnicy Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego zdobywając dwa tytuły Mistrzów Polski.

W „Starej Remizie” rusza cykl „Środy z szachami”

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek kulturalne

Od dziś do 26 sierpnia w każdą środę w Starej Remizie (ul. Żabia 8) odbywać się będą wakacyjne spotkania „Włocławskiego Klubu Szachowego 1938”. Klub szachistów działa od 2010 roku w Starej Remizie, gdzie organizowane są turnieje, cykliczne spotkania, a także zajęcia i wykłady dla członków klubu. W spotkaniach może uczestniczyć każdy, bez względu na stopień zaawansowania. 

Praca w Centrum Logistycznym w Starym Brześciu

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Mercator Medical S.A., dystrybutor rękawic medycznych oraz jednorazowych materiałów medycznych w Polsce, i wielu innych krajach oraz producent rękawic medycznych w Tajlandii, poszukuje kandydatów do Centrum Logistycznego w Starym Brześciu.

Polski Czerwony Krzyż wydaje wyprawki szkolne w ramach programu „Pełen tornister”

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 wydaje wyprawki szkolne dla uczniów klas „0”, szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Zakupione przybory szkolne zostały dostosowane odpowiednio do wieku dzieci.

Prace porządkowe w pasach drogowych

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

W ramach prowadzonych prac porządkowych w pasach drogowych przystąpiono do wycinki krzaków na terenach po byłej kolejce wąskotorowej Smólsk – Kolonia Dębice – Dobra Wola – Świętosław. 

Piknik Historyczny

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek kulturalne

Piknik Historyczny jest kontynuacją corocznych działań Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Militarnych i Off-Roadu PATROL Włocławek. Tym razem przedsięwzięcie odbędzie się na Bulwarach im. marsz. J. Piłsudskiego, na wysokości sceny pływającej.

Sukces włocławskich siatkarek

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek sport

Oliwia Szuman i Julia Kozłowska wystąpiły w półfinale turnieju młodziczek w siatkówce plażowej. Po zaciętej walce włocławianki ostatecznie uplasowały się na 2 miejscu. Dzięki wysokiej lokacie reprezentantki WTS Włocławek awansowały do finałów mistrzostw Polski. Zawody odbywały się we Wrześni.

Grand Prix uczniów Zespołu Szkół w Lubrańcu

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Zdobywcy Grand Prix V Włocławskiego Przeglądu Spektakli Profilaktycznych - uczniowie Zespołu Szkół w Lubrańcu pod kierunkiem Ewy Stasiak w nagrodę pojechali na wycieczkę do term w Uniejowie i ZOO Safari w Borysewie.

Decyzja podjęta

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

O potrzebie nadania nazw ulic w miejscowości Warząchewka Polska dyskutowano od kilku lat. Z podziałów geodezyjnych powstaje coraz więcej działek budowlanych, budowane są nowe domy.