joomla templates top joomla templates template joomla

Miał dożywotni zakaz prowadzenia samochodu. Jeździł samochodem bez skrępowania z żoną i dziećmi

włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

„Zwykła” kontrola, przeprowadzona przez policjantów na drodze, ujawniła bagatelizowanie, a jednocześnie nierespektowanie zakazu prowadzenia pojazdów. Podróż niepokornego kierowcy dobiegła końca… Funkcjonariusze włocławskiej „drogówki”, pełniąc we wtorek 15 listopada swoją codzienną służbę, przy ul. Kruszyńskiej zatrzymali do kontroli drogowej jednego z kierowców. 

Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 50 km. Stracił prawo jazdy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Policjanci zatrzymali kierowcę, który zdecydowanie za szybko jechał w terenie zabudowanym. Skutkiem tego było zatrzymanie prawa jazdy, mandat i zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Wtorek 15 listopada z pewnością na długo zapamięta 30-letni kierowca skody. 

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba przewieziona do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W czwartek 10 listopada doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Jedna osoba została poszkodowana w wypadku i przewieziona do szpitala. Wypadek miał miejsce około 18 w Baruchowie pod Włocławkiem na drodze wojewódzkiej w-265 W trakcie akcji ratunkowej droga była całkowicie zablokowana.

Kilka godzin trwał pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli. Spowodował kolizję, jeździł pod wpływem alkoholu, miał przy sobie narkotyki

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci zatrzymali 20-latka, który nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, spowodował kolizję z innym pojazdem, nie zatrzymał się na dawane sygnały przez policjantów. Po kilku godzinach mundurowi zatrzymali go. Był nietrzeźwy, trafił do policyjnego aresztu.

Trzy kobiety jednocześnie potrącone na przejściu dla pieszych. Wszystkie przewiezione do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Wczoraj doszło do wypadku, w którym ucierpiały osoby piesze. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą dokładnie wyjaśniać jak doszło do zdarzenia. Włocławscy policjanci, z polecenia dyżurnego, wczoraj (07.11) o 17.40, pojechali do Kowala, celem ustalenia okoliczności, związanych z potrąceniem pieszych. 

Rowerzysta potrącony na ul. Kruszwickiej odwieziony do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności potrącenia rowerzysty. Jednocześnie uświadamiają o zachowywaniu szczególnej ostrożności przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Wczoraj 6 listopada, o 18.45, policjanci włocławskiej „drogówki” ustalali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przy ul. Kruszyńskiej. 

Ukradł alkohol w sklepie, próbującego go powstrzymać pracownika ochrony odepchnął i próbował uciec

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci zatrzymali kilka godzin po kradzieży rozbójniczej 43-letniego mieszkańca Włocławka, który najpierw ukradł alkohol w sklepie, a później uciekając wyrwał się pracownikowi ochrony. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i po zebraniu materiału słyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. 

Wilki w lasach w kujawsko-pomorskim. Jeden z nich zagrodził drogę policjantom

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Policjanci w czasie pełnionej służby spotykają się z wieloma, często nieprzewidywalnymi okolicznościami. Czasami bywają one zaskakujące i wyjątkowo niespotykane. Tego właśnie doświadczyli policjanci z komisariatu w Kowalu.

Pożar w bloku w centrum Włocławka. Paliło się mieszkanie na skrzyżowaniu Brzeskiej i Kilińskiego

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Mężczyzna i kobieta trafili do szpitala. Pożar w centrum Włocławka na zbiegu ul. Brzeskiej i Kilińskiego, zaraz przy pl. Wolności. Przed południem doszło we Włocławku na skrzyżowaniu Brzeskiej i Kilińskiego do groźnego pożaru, który dzięki szybkiemu działaniu strażaków nie rozprzestrzenił się. 

Trzymał w zapasie 8 tys. paczek papierosów. Okazało się, że nie miały znaków akcyzowych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci zabezpieczyli ponad 8 tys. paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy, w których znajdowało się ponad 160 tys. papierosów. Do sprawy mundurowi zatrzymali 40-letniego mieszkańca Włocławka. Sprawcy za naruszenie kodeksu karno-skarbowego grozi wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności do 3 lat. 

Trzy ofiary śmiertelne pożaru do jakiego doszło we Włocławku w nocy z wtorku na środę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności pożaru, do którego doszło w godzinach nocnych w mieszkaniu we Włocławku. W wyniku pożaru trzy, przebywające tam osoby poniosły śmierć. W środę 3 listopada, w nocy służby ratownicze zostały powiadomione przez jednego z lokatorów kamienicy przy ulicy Brzeskiej we Włocławku o pożarze.