joomla templates top joomla templates template joomla

Zaprosił do mieszkania obcego mężczyznę. Spożywali alkohol, a kiedy domownik się przebudził zniknęły telefon i karta do bankomatu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży dokonanej kilka dni temu na szkodę 23-latka. Mundurowi odzyskali część skradzionego mienia. Teraz 37-letniemu sprawcy grozić może do 5 lat pozbawienia wolności. O zdarzeniu informowaliśmy kilka dni wcześniej. 

Ciężarna kobieta jadąca rowerem z dzieckiem potrącona na drodze serwisowej przy A1. Mercedes potrącił rowerzystkę w trakcie wyprzedzania

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Do tragicznego wypadku doszło w piątek na drodze serwisowej autostrady A1 w miejscowości Brudnowo. Pojazd potracił ciężarną kobiet. Ciężarna kobieta jadąca rowerem została potrącona w trakcie wyprzedzania przez samochód na drodze serwisowej autostrady w miejscowości Brudnowo. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. 

Miał dożywotni zakaz prowadzenia samochodu. Jeździł samochodem bez skrępowania z żoną i dziećmi

włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

„Zwykła” kontrola, przeprowadzona przez policjantów na drodze, ujawniła bagatelizowanie, a jednocześnie nierespektowanie zakazu prowadzenia pojazdów. Podróż niepokornego kierowcy dobiegła końca… Funkcjonariusze włocławskiej „drogówki”, pełniąc we wtorek 15 listopada swoją codzienną służbę, przy ul. Kruszyńskiej zatrzymali do kontroli drogowej jednego z kierowców.