joomla templates top joomla templates template joomla

Luksusowe lamborghini porzucone na środku ulicy. Śledztwo trwa od miesiąca

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Na środku jednej z ulic we Włocławku, ktoś porzucił luksusowe lamborghini warte około półtora miliona złotych. Drzwi do auta były otwarte. Policjanci od miesiąca próbują ustalić, kto i dlaczego porzucił samochód w tym miejscu. 

9 nietrzeźwych, 42 kolizje drogowe, 254 mandaty. Efekty kilku dni okresu świątecznego

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Prawie 800 dokonanych kontroli pojazdów, 254 nałożonych mandatów karnych, 9 nietrzeźwych kierowców i 42 kolizje drogowe- to bilans pięciu dni włocławskich policyjnych działań w ramach akcji „Znicz 2016”. Wielu policjantów nieustannie czuwa nad bezpieczeństwem podróżujących w czasie trwających dni wzmożonego ruchu z okazji Wszystkich Świętych. 

Przez dwa lata syn z żoną znęcał się nad swoim ojcem. Trafili do aresztu, grozi im 5 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 5 lat pozbawienia wolności grozić może sprawcom znęcania fizycznego lub psychicznego. Nie jest wykluczone, że taki los czeka syna i jego żonę, którzy znęcali się nad 62-latką. Oboje sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Sprawy dotyczące nieporozumień rodzinnych, przemocy są niezwykle delikatne w swoim charakterze. 

27-letnia pijana matka opiekowała się dzieckiem. Miała 2,7 promila

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Sprawą skierowaną do Sądu z wnioskiem o ukaranie zakończy się policyjna interwencja wobec nietrzeźwej matki opiekującej się swoim dzieckiem. O sytuacji powiadomiony zostanie również Sąd Rodzinny. 

Cztery weekendowe wypadki w tym jeden z ofiara śmiertelną

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności kilku wypadków drogowych, które miały miejsce w miniony weekend. Jeden z nich to wyjątkowo nieszczęśliwy przypadek, na skutek którego zginął człowiek. Powodem innych był alkohol. Cztery wypadki to niechlubny bilans minionego weekendu. 

Rozpędzili się kradli alkohol papierosy. Dokonali wielu kradzieży w kilku sklepach

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży w kilku sklepach. Sprawcy wpadli po jednej z kradzieży. Przy sobie mieli jeszcze łupy z jednego ze sklepów. Teraz sprawa kradzieży trafi do Sądu z wnioskiem o ukaranie. 

Tragedia pod Włocławkiem zmarł 3-miesięczny chłopczyk. Drugie z bliźniąt w ciężkim stanie trafiło do szpitala

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W miejscowości Kruszynek pod Włocławkiem zmarł 3-miesięczny chłopczyk. Drugie z bliźniąt - dziewczynka - w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Według lekarzy, u dziecka wystąpiły objawy zatrucia czadem, ale straż pożarna nie stwierdziła w miejscu przebywania dzieci tlenku węgla. - Sprawdziliśmy pomieszczenia.

Pomylił samochód z drezyną. Pijany kierowca zmienił swoje auto w pojazd szynowy. Miał 2,6 promila

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci podejmowali niecodzienną interwencję. Kierowca auta jechał nim …po torowisku. Nic dziwnego, że rodzaje jezdni mu się pomyliły, skoro w organizmie miał przeszło 2,6 promila. Teraz może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności. 

Chciał odebrać sobie życie. Uratowali go policjanci

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

We wtorek 11 października dyżurny włocławskich mundurowych otrzymał informację z której wynikało, że w jednej z podwłocławskich miejscowości młody człowiek ma zamiar odebrać sobie życie. Reakcja dyżurnego była natychmiastowa. 

Bardziej niż dziwne. Ktoś porzucił lamborghini. Zaopiekowała się nim policja

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci wyjaśniają okoliczności ujawnienia porzuconego na ulicy lamborghini. Okazało się, że samochód został skradziony na terenie Niemiec. We wtorek 4 wrzesnia tuż przed godz.21 przy ul.Kapitulnej został ujawniony, stojący na pasie jezdni samochód lamborghini. 

Ukradł grzejniki na złom. Złapano go w trakcie transportu. Grozi mu 5 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który przewoził grzejnik wózkiem na zakupy. Okazało się, że obydwa przedmioty pochodzą z kradzieży. Teraz sprawcy może grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Policyjny patrol wczoraj (22.09) po południu zauważył mężczyznę, który przewoził żeliwny grzejnik wózkiem sklepowym, przeznaczonym na zakupy.