joomla templates top joomla templates template joomla

Przez policjanta - fałszywego - kobieta straciła kilkanaście tysięcy złotych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławianka padła ofiarą oszusta. Metodą na tzw.policjanta kobieta straciła kilkanaście tysięcy złotych swoich oszczędności. Włocławscy mundurowi prowadzą czynności w tej sprawie apelując jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności. Metod

Okradli go w busie zgłosił to policji. Zapomniał, że sam jest poszukiwany przez policję!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Niestandardowo zakończyła się podróż busem dla pewnego 33-latka. Mężczyzna zgłosił, że został okradziony, a w efekcie trafił za kratki. Był poszukiwany przez sąd do odbycia kary. Włocławscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie od mężczyzny, który powiadomił, że został wyrzucony z busa i okradziony. Mundurowi pojawili się we wskazanym miejscu. 

Wypadek na przejeździe kolejowym. Kierowca doznał licznych obrażeń

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W niedzielę Ok. 14.00 doszło do wypadku kolejowego. Policjanci włocławskiej „drogówki” po dojechaniu do Błędowa Małego, w którym zaistniało zdarzenie, wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków, sprawdzili stan trzeźwości uczestników. 

10-latka i jej 8-letnia siostra podpaliły sklep malarski. Pracownicy zareagowali na czas - na szczęście

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Sprawą skierowaną do Sądu Rodzinnego zakończy się niecodzienna wizyta w sklepie dla dwóch dziewczynek. 10-latka i jej 8-letnia siostra podpaliły w sklepie malarskie wałki. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Ogień, który pojawił się w sklepie to niecodzienna sytuacja. 

Ciężarna, 24-letnia kobieta uprawiała konopie indyjskie. Na własny użytek jak twierdzi

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 3 lat pozbawienia wolności grozić może 24-letniej, ciężarnej kobiecie, która uprawiała konopie indyjskie i posiadała gotowy już susz marihuany. Jak twierdziła, robiła to na własny użytek. Policjanci podejrzewali, że w jednej z podwłocławskich miejscowości, 24-letnia mieszkanka może mieć narkotyki. 

Pijany mężczyzna potrącony przez pociąg. Przeżył wypadek

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Sygnał ostrzegawczy wydany przez pociąg niestety nie pomógł uniknąć potrącenia osoby pieszej. Poszkodowany trafił do szpitala, a policjanci badają szczegółowe okoliczności kolejowego wypadku. W piątek (29.07.2016 r.) tuż po 21.00, policjanci pojechali na zdarzenie, do którego doszło na torowisku, przy ul. Energetyków. 

Próbował odebrać sobie życie. Policjantom udało się zapobiec nieszczęściu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocłaek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci uratowali życie 21-letniego mężczyzny. Chłopak próbował odebrać sobie życie. Na szczęście na miejscu szybko pojawili się mundurowi, którzy podjęli czynności, które miały przywrócić życie desperata i powiadomili pogotowie ratunkowe. 

Sprawca pobicia złapany. Kolejny rozbójnik nie uniknie kary

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek, foto: youtube/KWP Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci zatrzymali kolejnego sprawcę ciężkiego pobicia, do jakiego doszło na początku lipca przy ul.Wyszyńskiego. 51-letni mężczyzna usłyszał już zarzut, a Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku i teraz 3 najbliższe miesiące sprawca spędzi w areszcie. 

Kradł różności telefony, czekoladę, a nawet wózki sklepowe

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który na swoim koncie ma kradzież telefonu, czekolad a nawet wózków sklepowych. Teraz za te „wyczyny” grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności. Do włocławskiej komendy wpływają zawiadomienia różnego gatunku przestępstw dokonywanych na szkodę osób prywatnych, instytucji czy też innych podmiotów.

Kradła biustonosze, teraz grozi jej za to 5 lat pozbawienia wolności

T. N./eSerwis.info; Komenda Policji, Włocławek; foto; włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 5 lat pozbawienia wolności grozić może „amatorce” bielizny. 39-latka skradła kilka sztuk biustonoszy, majtek nie mając ochoty zapłacić za nie. Kobieta została zatrzymana przez pracownika ochrony, a następnie przekazana w ręce policji.

Ukradł z mieszkania trzy słoiki miodu. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. 50-latek z mieszkania znajomego skradł..trzy słoiki miodu. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje możliwość kary pozbawienia wolności do 10 lat. Wczoraj policjanci z Kowala otrzymali informację o włamaniu w mieszkaniu w gm.Lubień Kuj.

Był tak pijany, że nie mógł prosto przejechać ulicą i taranował auta stojące n parkingu

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Włocławek, mapa: google; fot; Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 2 lat pozbawienia wolności grozić może pijanemu kierowcy. 27-latek poniesie również konsekwencje z tytułu uszkodzenia zaparkowanych samochodów. Ta sprawa trafi do sądu z wnioskiem o ukaranie. Tuż przed północą dyżurny włocławskich mundurowych został poinformowany o tym, że przy ul.Dziewińskiej zostały uszkodzone trzy zaparkowane samochody.