joomla templates top joomla templates template joomla

Ciężarna kobieta jadąca rowerem z dzieckiem potrącona na drodze serwisowej przy A1. Mercedes potrącił rowerzystkę w trakcie wyprzedzania

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Do tragicznego wypadku doszło w piątek na drodze serwisowej autostrady A1 w miejscowości Brudnowo. Pojazd potracił ciężarną kobiet. Ciężarna kobieta jadąca rowerem została potrącona w trakcie wyprzedzania przez samochód na drodze serwisowej autostrady w miejscowości Brudnowo. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. 

Miał dożywotni zakaz prowadzenia samochodu. Jeździł samochodem bez skrępowania z żoną i dziećmi

włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

„Zwykła” kontrola, przeprowadzona przez policjantów na drodze, ujawniła bagatelizowanie, a jednocześnie nierespektowanie zakazu prowadzenia pojazdów. Podróż niepokornego kierowcy dobiegła końca… Funkcjonariusze włocławskiej „drogówki”, pełniąc we wtorek 15 listopada swoją codzienną służbę, przy ul. Kruszyńskiej zatrzymali do kontroli drogowej jednego z kierowców. 

Wilki w lasach w kujawsko-pomorskim. Jeden z nich zagrodził drogę policjantom

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Policjanci w czasie pełnionej służby spotykają się z wieloma, często nieprzewidywalnymi okolicznościami. Czasami bywają one zaskakujące i wyjątkowo niespotykane. Tego właśnie doświadczyli policjanci z komisariatu w Kowalu.

Pożar w bloku w centrum Włocławka. Paliło się mieszkanie na skrzyżowaniu Brzeskiej i Kilińskiego

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Mężczyzna i kobieta trafili do szpitala. Pożar w centrum Włocławka na zbiegu ul. Brzeskiej i Kilińskiego, zaraz przy pl. Wolności. Przed południem doszło we Włocławku na skrzyżowaniu Brzeskiej i Kilińskiego do groźnego pożaru, który dzięki szybkiemu działaniu strażaków nie rozprzestrzenił się. 

Zaprosił do mieszkania obcego mężczyznę. Spożywali alkohol, a kiedy domownik się przebudził zniknęły telefon i karta do bankomatu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży dokonanej kilka dni temu na szkodę 23-latka. Mundurowi odzyskali część skradzionego mienia. Teraz 37-letniemu sprawcy grozić może do 5 lat pozbawienia wolności. O zdarzeniu informowaliśmy kilka dni wcześniej. 

Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 50 km. Stracił prawo jazdy

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Policjanci zatrzymali kierowcę, który zdecydowanie za szybko jechał w terenie zabudowanym. Skutkiem tego było zatrzymanie prawa jazdy, mandat i zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Wtorek 15 listopada z pewnością na długo zapamięta 30-letni kierowca skody. 

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba przewieziona do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W czwartek 10 listopada doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Jedna osoba została poszkodowana w wypadku i przewieziona do szpitala. Wypadek miał miejsce około 18 w Baruchowie pod Włocławkiem na drodze wojewódzkiej w-265 W trakcie akcji ratunkowej droga była całkowicie zablokowana.

Kilka godzin trwał pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli. Spowodował kolizję, jeździł pod wpływem alkoholu, miał przy sobie narkotyki

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci zatrzymali 20-latka, który nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, spowodował kolizję z innym pojazdem, nie zatrzymał się na dawane sygnały przez policjantów. Po kilku godzinach mundurowi zatrzymali go. Był nietrzeźwy, trafił do policyjnego aresztu.

Trzy kobiety jednocześnie potrącone na przejściu dla pieszych. Wszystkie przewiezione do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Wczoraj doszło do wypadku, w którym ucierpiały osoby piesze. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą dokładnie wyjaśniać jak doszło do zdarzenia. Włocławscy policjanci, z polecenia dyżurnego, wczoraj (07.11) o 17.40, pojechali do Kowala, celem ustalenia okoliczności, związanych z potrąceniem pieszych.