joomla templates top joomla templates template joomla

ODWOŁANIE ALARMU POWODZIOWEGO

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

altW związku ze stabilizacją sytuacji na rzece Wiśle i w rejonie m. Płock oraz malejącymi dopływami wody do zbiornika wodnego ,,WŁOCŁAWEK”, RZGW w Warszawie Zarząd Zlewni Mazowieckiej w Warszawie Inspektorat we Włocławku na podstawie danych prognostycznych Centralnego Biura Prognoz Hydrologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie , działając w oparciu o art. 34 ust.1a ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku  o samorządzie powiatowym (Dz.U. z 2001r. Nr 142, poz.1592       z późn..zm).

Zaproszenie na XLVI Sesje Rady

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

altNa podstawie art. 20  ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U.z 2001 r. Nr 142 poz. 1591z późn. zm.)  zwołuję  XLVI Sesję Rady Gminy Włocławekw V kadencji.Sesja odbędzie się w dniu 15 września 2010 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Gminy Włocławek ul. Królewiecka 7. Serdecznie zapraszam.

71. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

altW dniu 1 września 2010r. o godzinie 10:00 przy obelisku 14 pułku piechoty, ul. Żytnia 83 we Włocławku odbyła się uroczystość składania kwiatów w hołdzie poległym żołnierzom z okazji 71. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Budowa Centrum Kultury „Browar B”

wloclawek.pl; rzecznik prasowy włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

altRealizowany przez miasto kluczowy projekt pn.: „Centrum Kultury Browar B. – adaptacja do nowych funkcji społeczno-gospodarczych obiektów poprzemysłowych we Włocławku przy ul. Bechiego – Łęgska” wszedł w ostateczną fazę realizacji. Wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Gdańsku zostały ostatecznie, na korzyść miasta, uregulowane sprawy własnościowe.

Gmina Włocławek pozyskuje kolejne fundusze

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

alt27 sierpnia 2010 roku podpisana została umowa pomiędzy Wójtem Gminy Włocławek a Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego o przyznanie pomocy w ramach działania pod nazwą Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i Rozwój Wsi"objętego PROW na lata 2007-2013.

STYPENDIA MARSZAŁKA

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych  informuje, iż Zarząd  Województwa Kujawsko-Pomorskiego przyznał na rok szkolny 2009 /2010,  5 stypendiów, dla uczniów dziennych liceów i techników prowadzonych przez Powiat Włocławski. Stypendia wypłacane są po 300 złotych miesięcznie, od września do czerwca.

Włocławek „Gminą Fair Play”: dziś wręczenie statuetek i certyfikatów

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Dziś w warszawskiej Sali Kongresowej odbędzie się gala, podczas której zostaną wręczone nagrody, przyznane przez kapitułę konkursu „Gmina Fair Play – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji”. Złotą statuetkę w kategorii „duże miasto”, wraz z certyfikatem, Włocławek otrzyma już po raz kolejny.

Otwarcie nowej sali gimnastycznej

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

alt

Dziś o godz. 12.00 nastąpi otwarcie nowej sali gimnastycznej w Zespole Szkół Elektrycznych przy ul. Toruńskiej 77. Łączna powierzchnia użytkowa zmodernizowanej i dobudowanej części wynosi 1,6 tys. m. kw. Sala posłuży głównie do gier zespołowych: piłki siatkowej, ręcznej, nożnej oraz koszykówki; także do gry w unihokeja i tenisa stołowego.

Pozyskujemy kolejne fundusze.

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

alt27 sierpnia 2010 roku podpisana została umowa pomiędzy Wójtem Gminy Włocławek i Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego o przyznanie pomocy w ramach działania pod nazwą Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i Rozwój Wsi"objętego PROW na lata 2007-2013.

REMONTY CHODNIKÓW I DRÓG POWIATOWYCH

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

alt

Od kilku miesięcy na drogach powiatu włocławskiego trwają intensywne prace remontowe. Powiat Włocławski przeznaczył w bieżącym roku na ten cel prawie 2,8 mln zł.  Lista prac remontowych obejmuje m.in.

Przebudowa odcinka drogi krajowej

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

altDziś w siedzibie Miejskiego Zarząd Dróg otwarto koperty z ofertami od firm, które startowały w ograniczonym przetargu na przebudowę kolejnego, tym razem ponad dziewięciokilometrowego odcinka drogi krajowej nr 1 w granicach administracyjnych Włocławka. Wykonawcę remontu tej strategicznej drogi poznamy w przyszłym tygodniu.

13 GRUDNIA - BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE W CHODCZU

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Włocławskiego do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych prowadzonych w ramach Regionalnego Programu Profilaktyki Chorób Płuc. Przypominamy, że badania obejmują: