joomla templates top joomla templates template joomla

Bezpłatne Badania Mammograficzne dla Kobiet

gwloclawek.esnet.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

W dniu 6 września, w trakcie trwania dożynek gminnych w Smólniku, NZOZ „ MEDICA „ z Łodzi przeprowadzi bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie 2 lata nie korzystały z badania finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Rozpoczęła się akcja „Konopie”

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Dziś we Włocławku rozpoczyna się akcja „Konopie”, polegająca na usuwaniu i niszczeniu samosiejek konopi, poinformował Wydział Gospodarki Komunalnej UM. Rośliny występują w 12 miejscach na terenie Włocławka. Likwidacją samosiejek zajmą się osoby zatrudnione przez Miejski Zespół Usług Komunalnych we współpracy ze służbami porządkowymi.

Zawiadomienie stron o zebranych dokumentach i materiałach przed wydaniem decyzji

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Prezydent Miasta Włocławek zgodnie z art. 10 § 1 ustawy z dnia 16 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego ( Dz.U. z 2000 r.  Nr 98, poz. 1071 z póź. zm.) zawiadamia  strony o możliwości wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów  przed wydaniem decyzji o...

PODSUMOWANIE X EDYCJI KONKURSU KUJAWSKO-POMORSKIEGO GOSPODARCZO – SAMORZĄDOWEGO HIT 2009

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W dniu 10 sierpnia 2009 roku Starosta Włocławski Jan Ambrożewicz dokonał podsumowania przebiegu X edycji Konkursu Kujawsko-Pomorskiego Gospodarczo – Samorządowego HIT 2009, organizowanego przez Agencję Promocyjną PUNKT’S z Piły  pod patronatem Konwentu Starostów Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Dziś Prezydent Włocławka odpowie na pytania mieszkańców

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Dziś o godz. 13.15, na antenie Radia Hit prezydent Włocławka Andrzej Pałucki odpowie na pytania radiosłuchaczy. Mieszkańcy, którzy chcą zadać pytanie Prezydentowi mogą to uczynić dzwoniąc w każdy wtorek po godz. 14.00, pod numer 054 233-72-72 lub pisząc na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oświata: trwają wakacyjne remonty

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

We Włocławku trwają bieżące, wakacyjne remonty placówek oświatowych. W SP nr 18 przy ul. Hutniczej zostanie zrealizowany pierwszy etap wymiany wewnętrznej instalacji elektrycznej, w SP nr 20 przy ul. Gałczyńskiego będzie wymieniona instalacja wodociągowa w piwnicy szkoły.

22 SIERPNIA - BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE W KOWALU

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Włocławskiego do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych prowadzonych w ramach Regionalnego Programu Profilaktyki Chorób Płuc.
Przypominamy, że badania obejmują:

Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego: wczoraj odbyło się otwarcie ofert

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Wczoraj w ratuszu odbyło się otwarcie ofert w dwóch postępowaniach przetargowych, związanych z realizacją inwestycji pn.: „Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego – Park Przemysłowo Technologiczny”. Na przetarg dotyczący budowy infrastruktury technicznej oraz ...

Karaoke w Bibliotece!

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek kulturalne

Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Arentowicza ma nietypową propozycję dla włocławian na wakacyjne popołudnie.Wszystkich miłośników karaoke zapraszamy do Miejskiej Biblioteki we wtorek 11 sierpnia. Imprezę przygotowuje i poprowadzi Kamil Ogórek.

INFORMACJA O KOMISJI BUDŻETU I FINANSÓW

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Informuję, iż w dniu 10 sierpnia 2009 roku o godzinie 930 w sali nr 43 (III piętro) w siedzibie Starostwa Powiatowego we Włocławku, ul. Cyganka 28 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu we Włocławku. 

Dotacje na profilaktykę uzależnień

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na wykonywanie zadań publicznych w zakresie profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania patologiom społecznym. Samorząd rozdysponował kwotę 52 140 zł pomiędzy 9 podmiotów, które zaproponowały m.in: