joomla templates top joomla templates template joomla

Festyn folklorystyczny„Co pańskie, to nie grzech”

Dział Oświaty MZKiD włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

altMuzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej wspólnie z Zarządem Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego we Włocławku zaprasza na  spotkanie folklorystyczne, które odbędzie się w dniu 2 sierpnia (niedziela) w godz. 15.00 – 18.00 na terenie Skansenu w Kłóbce.

OBRADY KOMISJI ADMINISTRACJI, ŁADU I PORZĄDKU PUBLICZNEGO ORAZ INFRASTRUKTURY BUDOWLANEJ I TECHNICZNEJ RADY POWIATU WE WŁOCŁAWKU

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Uprzejmie informuję, iż w dniu  3 sierpnia 2009 roku o godzinie 13:30 w sali nr 43 (III piętro) w siedzibie Starostwa Powiatowego we Włocławku, ul. Cyganka 28 odbędą się obrady Komisji Administracji, Ładu i Porządku Publicznego oraz Infrastruktury Budowlanej i Technicznej Rady Powiatu we Włocławku.

Otwarcie ulicy Planty II

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 Wczoraj nastąpiło otwarcie ulicy Planty II. Z tej okazji, na skrzyżowaniu ulic Planty II i Wiejskiej, odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezydenta Włocławka Andrzeja Pałuckiego. Przypomnijmy, iż budowa drogi kosztowała 5,4 mln zł, jednak połowę tej kwoty pokryło dofinansowanie z ...

Obwieszczenie o wydaniu decyzji

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

 Prezydent Miasta Włocławek, działając na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks postępowania administracyjnego ( Dz.U. z 2000 r. Nr 98, poz. 1071 z późn. zm.) w związku z art. 74 ust.3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o ...

WYNIKI NABORU WNIOSKÓW W RAMACH KONKURSU NR 4/POKL/9.1.2/2009

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W ubiegłym tygodniu tj. 13 lipca 2009 r. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zakończył przyjmowanie wniosków na kolejny w tym roku konkurs ogłoszony w ramach Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Pozwolenie na budowę Włocławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Na podstawie art. 72 ust. 6 Ustawy z dnia 03 października 2008 r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z dnia 07 listopada 2008 r. Nr 199, poz. 1227 z późn. zm.) ...

10 Międzynarodowe Zawody Balonowe

gwloclawek.esnet.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

altSerdecznie Zapraszamy !!! sympatyków i kibiców sportów balonowych w dniach 30 lipca - 2 sierpnia 2009 r. na 10 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar Prezydenta Włocławka i Prezesa Anwilu SA w Kruszynie.

OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Wydział Rozwoju Lokalnego, Integracji Europejskiej i Promocji informuje, że w III dekadzie miesiąca lipca br. w Regionie Kujawsko-Pomorskich zainaugurowano obchody Święta Policji. Uroczysta gala połączona z apelem związana z obchodami tego Święta,  odbyła się ...

Orlik przy „Elektryku”

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Konsorcjum firm „Polcourt” SA z Warszawy i Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych „Budrox” sp. z o.o. z Gostynina, za kwotę 957 tys. zł (bez VAT) zbuduje boiska sportowe w ramach programu „Moje Boisko - Orlik 2012”.

Cykl spotkań - "Pod parasolem ..."

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek kulturalne

Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Arentowicza proponuje włocławianom cykl spotkań z twórcami naszego regionu: „Pod parasolem z...\"
Literaci będą „dyżurować\" pod parasolem w zależności od pogody: na tarasie lub w holu gmachu przy ulicy Warszawskiej 11/13.

„Kujawsko – Pomorskie bez barier”

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Wydział Promocji Zdrowia i Polityki Społecznej UM informuje, że trwa nabór wniosków w konkursie „Województwo kujawsko-pomorskie bez barier”. Do tego szczególnego współzawodnictwa można zgłosić każdy spośród publicznych obiektów w pełni przystosowanych do potrzeb niepełnosprawnych – hotel, kościół, obiekt sportowy, restaurację, kamienicę czy blok mieszkalny.

INFORMACJA W SPRAWIE DOFINANSOWANIA ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY 2009/2010

gwloclawek.esnet.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 27 kwietnia 2009r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników, (Dz .U. Nr 76, poz. 642), informujemy o możliwości otrzymania dofinansowania do zakupu podręczników szkolnych dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2009/2010 naukę w klasach I – II szkoły podstawowej i klasie I gimnazjum.