joomla templates top joomla templates template joomla

Pożar w bloku w centrum Włocławka. Paliło się mieszkanie na skrzyżowaniu Brzeskiej i Kilińskiego

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Mężczyzna i kobieta trafili do szpitala. Pożar w centrum Włocławka na zbiegu ul. Brzeskiej i Kilińskiego, zaraz przy pl. Wolności. Przed południem doszło we Włocławku na skrzyżowaniu Brzeskiej i Kilińskiego do groźnego pożaru, który dzięki szybkiemu działaniu strażaków nie rozprzestrzenił się. 

Trzy kobiety jednocześnie potrącone na przejściu dla pieszych. Wszystkie przewiezione do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Wczoraj doszło do wypadku, w którym ucierpiały osoby piesze. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą dokładnie wyjaśniać jak doszło do zdarzenia. Włocławscy policjanci, z polecenia dyżurnego, wczoraj (07.11) o 17.40, pojechali do Kowala, celem ustalenia okoliczności, związanych z potrąceniem pieszych. 

Rowerzysta potrącony na ul. Kruszwickiej odwieziony do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności potrącenia rowerzysty. Jednocześnie uświadamiają o zachowywaniu szczególnej ostrożności przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Wczoraj 6 listopada, o 18.45, policjanci włocławskiej „drogówki” ustalali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przy ul. Kruszyńskiej. 

Ukradł alkohol w sklepie, próbującego go powstrzymać pracownika ochrony odepchnął i próbował uciec

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci zatrzymali kilka godzin po kradzieży rozbójniczej 43-letniego mieszkańca Włocławka, który najpierw ukradł alkohol w sklepie, a później uciekając wyrwał się pracownikowi ochrony. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i po zebraniu materiału słyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. 

Luksusowe lamborghini porzucone na środku ulicy. Śledztwo trwa od miesiąca

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Na środku jednej z ulic we Włocławku, ktoś porzucił luksusowe lamborghini warte około półtora miliona złotych. Drzwi do auta były otwarte. Policjanci od miesiąca próbują ustalić, kto i dlaczego porzucił samochód w tym miejscu. 

Tragedia pod Włocławkiem zmarł 3-miesięczny chłopczyk. Drugie z bliźniąt w ciężkim stanie trafiło do szpitala

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W miejscowości Kruszynek pod Włocławkiem zmarł 3-miesięczny chłopczyk. Drugie z bliźniąt - dziewczynka - w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Według lekarzy, u dziecka wystąpiły objawy zatrucia czadem, ale straż pożarna nie stwierdziła w miejscu przebywania dzieci tlenku węgla. - Sprawdziliśmy pomieszczenia.

Pomylił samochód z drezyną. Pijany kierowca zmienił swoje auto w pojazd szynowy. Miał 2,6 promila

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci podejmowali niecodzienną interwencję. Kierowca auta jechał nim …po torowisku. Nic dziwnego, że rodzaje jezdni mu się pomyliły, skoro w organizmie miał przeszło 2,6 promila. Teraz może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności. 

Trzymał w zapasie 8 tys. paczek papierosów. Okazało się, że nie miały znaków akcyzowych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci zabezpieczyli ponad 8 tys. paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy, w których znajdowało się ponad 160 tys. papierosów. Do sprawy mundurowi zatrzymali 40-letniego mieszkańca Włocławka. Sprawcy za naruszenie kodeksu karno-skarbowego grozi wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności do 3 lat. 

Trzy ofiary śmiertelne pożaru do jakiego doszło we Włocławku w nocy z wtorku na środę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności pożaru, do którego doszło w godzinach nocnych w mieszkaniu we Włocławku. W wyniku pożaru trzy, przebywające tam osoby poniosły śmierć. W środę 3 listopada, w nocy służby ratownicze zostały powiadomione przez jednego z lokatorów kamienicy przy ulicy Brzeskiej we Włocławku o pożarze. 

9 nietrzeźwych, 42 kolizje drogowe, 254 mandaty. Efekty kilku dni okresu świątecznego

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Prawie 800 dokonanych kontroli pojazdów, 254 nałożonych mandatów karnych, 9 nietrzeźwych kierowców i 42 kolizje drogowe- to bilans pięciu dni włocławskich policyjnych działań w ramach akcji „Znicz 2016”. Wielu policjantów nieustannie czuwa nad bezpieczeństwem podróżujących w czasie trwających dni wzmożonego ruchu z okazji Wszystkich Świętych. 

Przez dwa lata syn z żoną znęcał się nad swoim ojcem. Trafili do aresztu, grozi im 5 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 5 lat pozbawienia wolności grozić może sprawcom znęcania fizycznego lub psychicznego. Nie jest wykluczone, że taki los czeka syna i jego żonę, którzy znęcali się nad 62-latką. Oboje sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Sprawy dotyczące nieporozumień rodzinnych, przemocy są niezwykle delikatne w swoim charakterze.