joomla templates top joomla templates template joomla

Opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Referat Ewidencji Gospodarczej przypomina przedsiębiorcom, którzy w tym roku za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych wnoszą opłaty w ratach, że 31 maja br. upływa termin wniesienia II raty. Po tym terminie opłaty nie będą przyjmowane, a w przypadku nie zapłacenia należności przedsiębiorca musi się liczyć z wygaśnięciem zezwolenia.

Miasto – Przedsiębiorcom. Środki unijne - szansą dla sektora biznesu

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Dziś w Restauracji "Impresja" odbyło się spotkanie prezydenta Włocławka Andrzeja Pałuckiego z przedsiębiorcami i przedstawicielami włocławskiego biznesu. Gościem honorowym spotkania, zatytułowanego "Miasto - Przedsiębiorcom. Środki unijne - szansą dla sektora biznesu", był Krzysztof Hetman - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Zapraszamy do galerii (zdjęcia: Włocławski Portal Internetowy www.q4.pl).

RUSZYŁA PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2935C CHODECZ – KALISKA – LUBIEŃ KUJAWSKI

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W bieżącym tygodniu rozpoczęły się prace nad przebudową drogi powiatowej nr 2935C Chodecz – Kaliska – Lubień Kujawski. Całkowity koszt zadania wyniesie 9 mln zł. Dotację na inwestycję w wysokości 3 mln zł Powiat Włocławski pozyskał z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

Obwieszczenie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

OBWIESZCZENIE WOJEWODY KUJAWSKO-POMORSKIEGO
o wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

Piasek po wymianie

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Zakończyła się wymiana piasku w piaskownicach usytuowanych w parku Łokietka i Sienkiewicza, poinformował Wydział Gospodarki Komunalnej UM. Piasek wymieniony został także w piaskownicach znajdujących się na miejskich placach zabaw, tj. na Zielonym Rynku, Zakręcie i przy ul. Wienieckiej.

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Włocławek

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Prezydent Miasta Włocławek działając na podstawie art. 6 ustawy z dnia 7 września 2007 r. o ujawnianiu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego  (Dz. U. Nr 191, poz. 1365 ze zm.) informuje właścicieli nieruchomości położonych w granicach administracyjnych miasta Włocławek o potrzebie sprawdzenia zgodności ksiąg wieczystych z rzeczywistym stanem prawnym.

Obchody 50-lecia Aeroklubu Włocławskiego

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

            1 maja 2009 r. na lotnisku w Kruszynie odbyły się uroczystości 50-lecia Aeroklubu Włocławskiego. Podczas imprezy uroczyście zaingurowano sezon lotniczy 2009 oraz odsłonięto tablicę upamiętniajacą patrona Aeroklubu Włocławskiego ppłk pil. Stanisława Skarżyńskiego.

Jubileusz Związku Inwalidów Wojennych

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Dziś, tj. 20 maja br. w restauracji „Ratuszowa" odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 90-lecia istnienia Związku Inwalidów Wojennych RP. W spotkaniu uczestniczył Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki, który wręczył włocławskiemu oddziałowi Związku honorowe wyróżnienie w postaci Medalu Prezydenta Włocławka. Zapraszamy do galerii.

Warsztaty interpersonalne

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek kulturalne

Warsztaty interpersonalne. Miejsce imprezy: Miejska Biblioteka Publiczna. Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza.

Program profilaktyczny dla społeczności romskiej

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Około 150 osób skorzysta z Regionalnego Programu Profilaktyki Zdrowotnej dla Społeczności Romskiej, realizowanego i finansowanego przez kujawsko – pomorski Urząd Marszałkowski. Samorząd województwa zaplanował już terminy szkoleń dla tzw. liderów romskich, którzy zadbają o to, by członkowie ich najbliższych społeczności skorzystali z dobrodziejstw programu. Szkolenie we Włocławku ma się odbyć 6 czerwca.

X Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny „Nadzieje Olimpijskie”

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

       W dniu 5 maja br. na stadionie w Chełmicy, Gmina Fabianki odbył się X Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny "Nadzieje Olimpijskie". Głównymi organizatorami zawodów był UKS Cyprianka oraz SP w Cypriance. Impreza była dotowana przez Zarząd Powiatu we Włocławku.

Kujawsko - Pomorska Liga Orlika – będą miejskie rozgrywki

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

We Włocławku trwają przygotowania do organizacji miejskich rozgrywek w ramach Kujawsko - Pomorskiej Ligi Orlika - pilotażowego w skali kraju przedsięwzięcia, które ma służyć m.in. wyławianiu piłkarskich talentów.

"Wszyscy jadą już z daleka, bo Nieszawa na nas czeka"

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki wraz z Burmistrzem Nieszawy Andrzejem Nawrockim zapraszają na rajd rowerowypn. „Wszyscy jadą już z daleka, bo Nieszawa na nas czeka".   Wycieczka odbędzie się 23 maja 2009 roku, w piątą  rocznicę otwarcia nadwiślańskiego szlaku rowerowego Włocławek- Toruń.