joomla templates top joomla templates template joomla

Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Nasze województwo obchodzi w tym roku jubileusz 11 lat istnienia. Z tej okazji w największych miastach regionu odbywają się imprezy upamiętniające ten fakt. Główne atrakcje dla mieszkańców Kujaw i Pomorza oraz turystów zaplanowano na dni 5-7 czerwca.

PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2807C OSIĘCINY – WIENIEC – WŁOCŁAWEK

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W bieżącym tygodniu rozpoczęły się prace nad przebudową drogi powiatowej nr 2807C Osięciny – Wieniec – Włocławek. Całkowity koszt zadania wyniesie 7 mln zł. Dotację na inwestycję w wysokości 3 mln zł Powiat Włocławski pozyskał z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

Tak się zmienia Włocławek

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 Na stronie internetowej Urzędu Miasta www.wloclawek.pl/aktualnosci/12800.html opublikowany został katalog miejskich inwestycji przeprowadzonych we Włocławku w latach 2007-2009. W czasie kadencji prezydenta Andrzeja Pałuckiego wzrósł poziom nakładów na inwestycje - z 38,3 mln zł w 2007 r. na 106,7 mln zł w 2009 r.

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Prezydent Miasta Włocławek, działając na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks postępowania administracyjnego ( Dz.U. z 2000 r. Nr 98, poz. 1071 z późn. zm.), w związku  z art. 74 ust.3  ustawy  z dnia  3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz  o ocenach oddziaływania na środowisko ( Dz. U. z 2008 r. Nr 199, poz.1227 )...

JUBILEUSZ 90- LECIA POWSTANIA ZWIĄZKU INWALIDÓW WOJENNYCH RP

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

          Wydział Rozwoju Lokalnego, Integracji Europejskiej i Promocji informuje, że w dniu 20 maja 2009 roku we Włocławku uroczyście obchodzono Jubileusz 90-lecia powstania Związku Inwalidów Wojennych RP we Włocławku.

Opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Referat Ewidencji Gospodarczej przypomina przedsiębiorcom, którzy w tym roku za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych wnoszą opłaty w ratach, że 31 maja br. upływa termin wniesienia II raty. Po tym terminie opłaty nie będą przyjmowane, a w przypadku nie zapłacenia należności przedsiębiorca musi się liczyć z wygaśnięciem zezwolenia.

Jubileusz Związku Inwalidów Wojennych

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Dziś, tj. 20 maja br. w restauracji „Ratuszowa" odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 90-lecia istnienia Związku Inwalidów Wojennych RP. W spotkaniu uczestniczył Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki, który wręczył włocławskiemu oddziałowi Związku honorowe wyróżnienie w postaci Medalu Prezydenta Włocławka. Zapraszamy do galerii.

"Cykliści w komplecie na Lubrańca 500-lecie"

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

 Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki wraz z Burmistrzem Lubrańca Krzysztofem Wrzesińskim zapraszają na wycieczkę  pn. „Cykliści w komplecie na Lubrańca 500-lecie".  Rowerzystów gościć będzie również Burmistrz Brześcia Kujawskiego Wojciech Zawidzki. Wycieczka odbędzie się 6 czerwca 2009 roku, z okazji 500 - lecia Lubrańca.

PROMOCJA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH - SZKOLENIE

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych informuje, że Kujawsko – Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK, w ramach projektu WIW – Wiedza Informacja Współpraca, zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa kujawsko – pomorskiego na szkolenie pn. „Korespondent.ngo”.

W najbliższą sobotę odbędzie się dyżur prezydenta

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

30 maja ( sobota ) od godziny 9.00 do 12.00 w Zespole Szkół nr 8 przy ul. Willowej ( Zawiśle ) Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki będzie pełnił dyżur. Dyżury odbywają się na włocławskich osiedlach i skierowane są do mieszkańców, którzy chcieliby porozmawiać z prezydentem w konkretnej sprawie, a nie mogą tego uczynić we wtorki, które są zwyczajowo „dniem dla interesantów” w Urzędzie Miasta.

Majówka Europejska

gwloclawek.esnet.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

alt            23 Maja na boisku sportowym w Kruszynie odbył się Europejski Piknik Rodzinny. Mimo nie najlepszych warunków pogodowych publiczność bawiła się w bardzo aktywnie. Było to spowodowane licznymi atrakcjami które zapewnili organizatorzy.

Miasto – Przedsiębiorcom. Środki unijne - szansą dla sektora biznesu

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Dziś w Restauracji "Impresja" odbyło się spotkanie prezydenta Włocławka Andrzeja Pałuckiego z przedsiębiorcami i przedstawicielami włocławskiego biznesu. Gościem honorowym spotkania, zatytułowanego "Miasto - Przedsiębiorcom. Środki unijne - szansą dla sektora biznesu", był Krzysztof Hetman - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Zapraszamy do galerii (zdjęcia: Włocławski Portal Internetowy www.q4.pl).

RUSZYŁA PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2935C CHODECZ – KALISKA – LUBIEŃ KUJAWSKI

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W bieżącym tygodniu rozpoczęły się prace nad przebudową drogi powiatowej nr 2935C Chodecz – Kaliska – Lubień Kujawski. Całkowity koszt zadania wyniesie 9 mln zł. Dotację na inwestycję w wysokości 3 mln zł Powiat Włocławski pozyskał z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.