joomla templates top joomla templates template joomla

Inwestycje we Włocławku. Rusza przebudowa dróg powiatowych

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Pierwszymi ulicami, na których rozpoczną się prace będą ul. Chmielna i al. Jana Pawła II. Niebawem wykonawca rozpocznie ustawianie znaków tymczasowej organizacji ruchu, a w połowie tygodnia rozpocznie frezowanie nawierzchni. Rozpoczęcie prac na ul. Płockiej i ul. Związków Zawodowych planowane jest w kolejnym tygodniu. 

Pielęgniarstwo znowu na Zawiślu

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

PWSZ prowadzi prace remontowe i adaptacyjne na powierzchni 452 m² przy ulicy Obrońców Wisły 1920r. Do października powstanie tutaj nowoczesne zaplecze dla zajęć praktycznych studentów pielęgniarstwa, miedzy innymi pracownie: badań fizykalnych, ratownictwa medycznego, umiejętności pielęgniarskich (pediatryczna i ogólna).

Rajd Rowerowy

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek sport

Miłośników dwóch kółek nie może zabraknąć 12 września na wspólnej wyprawie. Tym razem kierunkiem, w którym udadzą się uczestnicy rajdu, będzie „Osada Popowo”. Rozpoczęcie o godz. 9.00 na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Obrońców Wisły 1920 r., natomiast zakończenie rajdu przewidziane jest na godz. 17.00 na włocławskim Zawiślu (dawna pętla MPK przy ul. Grodzkiej). 

PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ KĄKOWA WOLA – LUBRANIEC

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 2908C Kąkowa Wola – Lubraniec. Zadania inwestycyjne realizowane jest przez Powiat Włocławski w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój w partnerstwie z Gminą Brześć Kujawski oraz Gminą Lubraniec. 

Rusza przebudowa dróg powiatowych

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Pierwszymi ulicami, na których rozpoczną się prace będą ul. Chmielna i al. Jana Pawła II. Zadanie pn. „Przebudowa dróg powiatowych” obejmuje przebudowę nawierzchni następujących ulic: 1) ulicę Płocką od ul. Barskiej do ul. Zielnej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Papieżka, ale bez skrzyżowań z ul. Barską i ul. Zielną, 2) całą ulicę Chmielną, tj. od al. Chopina do ul. Stodólnej, 3) al. Jana Pawła II od lasu (wlot do Michelina) do ronda przy ul. Letniej, 4) całą ulicę Związków Zawodowych, tj. od Zielonego Rynku do ul. Stodólnej.

CEREMONIA OTWARCIA 13 MIKROLOTOWYCH MISTRZOSTW EUROPY

gmina.wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek gminne

Na lotnisku w Kruszynie odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia 13 Mikrolotowych Mistrzostw Europy. W ceremonii tej wzięły czynny udział dzieci z teatrzyku ,, KRUSZYNKA’’ należącego do Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Kruszynie.

Starosta odwiedził dzieci

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Dnia 3 września 2015 roku Starosta Włocławski spotkał się z Panią Dyrektor, gronem pedagogicznym i uczniami w Szkole Podstawowej im. L. J. Kronenberga w Brzeziu. Dziękując za serdeczne przyjęcie nowych uczniów - wychowanków Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo Wychowawczej - przekazał dzieciom słodkie upominki.

Otwarty pokazowy trening

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek sport

Włocławskie Stowarzyszenie Capoeira zaprasza w sobotę na otwarty pokazowy trening z okazji rozpoczęcia sezonu 2014/2015W treningu, który rozpocznie się o godz. 11.00 na małej hali OSiR wziąć może udział każdy, kto zawsze chciał spróbować tej niezwykłej sztuki walki. Zwieńczeniem pokazu będzie roda, czyli pokaz umiejętności adeptów capoeira przy akompaniamencie tradycyjnych brazylijskich instrumentów. 

Spotkanie konsultacyjne w sprawie stanu dróg wojewódzkich

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Z inicjatywy Starosty Włocławskiego Kazimierza Kacy w dniu 21 sierpnia 2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego we Włocławku odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie stanu technicznego dróg wojewódzkich przebiegających przez teren powiatu włocławskiego. W dzisiejszym spotkaniu obok radnych wojewódzkich, radnych rady powiatu, wójtów i burmistrzów uczestniczył również Marek Wojtkowski, prezydent Włocławka.