joomla templates top joomla templates template joomla

Nietrzeźwy mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Policjanci znaleźli go na torowisku

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; mapa: google włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci uratowali życie desperatowi. Mężczyzna powiadomił telefonicznie o tym, że chce odebrać sobie życie. Mundurowi szybko ustalili personalia i gdzie ewentualnie może przebywać. Szybko dotarli na miejsce i tym sposobem nie doszło do tragedii. 

Dwie kobiety podające się za znajome sąsiadki prawdopodobnie sprawczyniami kradzieży

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Na to pytanie szukają odpowiedzi włocławscy policjanci. O kradzieży pieniędzy i biżuterii o wartości kilku tysięcy złotych zostali powiadomieni w cwartek 1 wrzesnia. Wszystko wskazuje na to, że sprawczyniami są dwie kobiety podające się za znajome sąsiadki. 

68-latka doprowadzona do prokuratury. Podrabiała paragony aby wyłudzić zwroty!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci zatrzymali kobietę, która dokonywała oszustw w sklepach jednej z popularnych sieci. Sprawczyni przedkładając rzekomo oryginalny paragon oczekiwała zwrotu zakupionego towaru. Kobieta usłyszała 7 zarzutów dotyczących takiego działania. 

Przez policjanta - fałszywego - kobieta straciła kilkanaście tysięcy złotych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławianka padła ofiarą oszusta. Metodą na tzw.policjanta kobieta straciła kilkanaście tysięcy złotych swoich oszczędności. Włocławscy mundurowi prowadzą czynności w tej sprawie apelując jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności. Metod

Próbował odebrać sobie życie. Policjantom udało się zapobiec nieszczęściu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocłaek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci uratowali życie 21-letniego mężczyzny. Chłopak próbował odebrać sobie życie. Na szczęście na miejscu szybko pojawili się mundurowi, którzy podjęli czynności, które miały przywrócić życie desperata i powiadomili pogotowie ratunkowe. 

Sprawca pobicia złapany. Kolejny rozbójnik nie uniknie kary

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek, foto: youtube/KWP Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci zatrzymali kolejnego sprawcę ciężkiego pobicia, do jakiego doszło na początku lipca przy ul.Wyszyńskiego. 51-letni mężczyzna usłyszał już zarzut, a Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku i teraz 3 najbliższe miesiące sprawca spędzi w areszcie. 

Trzy osoby doznały obrażeń, dwie z nich trafiły do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku drogowego, który wydarzył się w m.Łakno. Trzy osoby doznały obrażeń, dwie z nich trafiły do szpitala. Nie jest wykluczone, że jeden z kierowców był nietrzeźwy. W środę 31 sierpnia w m. Łakno doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-letni kierowca skody zderzył się z kierującym roverem. 

Czy oznakowanie przy szkołach jest prawidłowe?

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Odpowiedzi na takie pytania szukają włocławscy policjanci sprawdzając prawidłowość, stan techniczny znaków usytuowanych przy drogach wiodących do szkół. Jeśli okaże się, że zostaną ujawnione nieprawidłowości o fakcie będą powiadomione odpowiednie służby. 

Pobił kobietę. Przestępca złapany, dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci krótko po zdarzeniu ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju na kobiecie. Dodatkowo okazało się, że sprawca posiadał sporo narkotyków. Mundurowi ujawnili je w saszetce, którą mężczyzna zgubił w trakcie ucieczki z miejsca rozboju. Teraz młody człowiek odpowie za dokonanie rozboju i posiadanie narkotyków. 

Okradli go w busie zgłosił to policji. Zapomniał, że sam jest poszukiwany przez policję!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Niestandardowo zakończyła się podróż busem dla pewnego 33-latka. Mężczyzna zgłosił, że został okradziony, a w efekcie trafił za kratki. Był poszukiwany przez sąd do odbycia kary. Włocławscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie od mężczyzny, który powiadomił, że został wyrzucony z busa i okradziony. Mundurowi pojawili się we wskazanym miejscu. 

Wypadek na przejeździe kolejowym. Kierowca doznał licznych obrażeń

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W niedzielę Ok. 14.00 doszło do wypadku kolejowego. Policjanci włocławskiej „drogówki” po dojechaniu do Błędowa Małego, w którym zaistniało zdarzenie, wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków, sprawdzili stan trzeźwości uczestników.