joomla templates top joomla templates template joomla

Próbował odebrać sobie życie. Policjantom udało się zapobiec nieszczęściu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocłaek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci uratowali życie 21-letniego mężczyzny. Chłopak próbował odebrać sobie życie. Na szczęście na miejscu szybko pojawili się mundurowi, którzy podjęli czynności, które miały przywrócić życie desperata i powiadomili pogotowie ratunkowe. 

Wypadek na przejeździe kolejowym. Kierowca doznał licznych obrażeń

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

W niedzielę Ok. 14.00 doszło do wypadku kolejowego. Policjanci włocławskiej „drogówki” po dojechaniu do Błędowa Małego, w którym zaistniało zdarzenie, wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków, sprawdzili stan trzeźwości uczestników. 

10-latka i jej 8-letnia siostra podpaliły sklep malarski. Pracownicy zareagowali na czas - na szczęście

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Sprawą skierowaną do Sądu Rodzinnego zakończy się niecodzienna wizyta w sklepie dla dwóch dziewczynek. 10-latka i jej 8-letnia siostra podpaliły w sklepie malarskie wałki. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Ogień, który pojawił się w sklepie to niecodzienna sytuacja. 

Ciężarna, 24-letnia kobieta uprawiała konopie indyjskie. Na własny użytek jak twierdzi

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 3 lat pozbawienia wolności grozić może 24-letniej, ciężarnej kobiecie, która uprawiała konopie indyjskie i posiadała gotowy już susz marihuany. Jak twierdziła, robiła to na własny użytek. Policjanci podejrzewali, że w jednej z podwłocławskich miejscowości, 24-letnia mieszkanka może mieć narkotyki. 

Pijany mężczyzna potrącony przez pociąg. Przeżył wypadek

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Sygnał ostrzegawczy wydany przez pociąg niestety nie pomógł uniknąć potrącenia osoby pieszej. Poszkodowany trafił do szpitala, a policjanci badają szczegółowe okoliczności kolejowego wypadku. W piątek (29.07.2016 r.) tuż po 21.00, policjanci pojechali na zdarzenie, do którego doszło na torowisku, przy ul. Energetyków. 

Pijany kierowca staranował znak, chciał uciec. Nie udało mu widząca to kobieta zareagowała i wezwała policję

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Dzięki reakcji przechodzącej ulicą kobiety został zatrzymany pijany kierowca. Nie dość tego nietrzeźwy jadąc samochodem uszkodził znak drogowy. Teraz może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności. Wczoraj (1.08) przechodząca ulicą kobieta zauważyła, że znak drogowy jest uszkodzony, a obok leżą porozrzucane, uszkodzone części samochodu. 

Sprawca pobicia złapany. Kolejny rozbójnik nie uniknie kary

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek, foto: youtube/KWP Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci zatrzymali kolejnego sprawcę ciężkiego pobicia, do jakiego doszło na początku lipca przy ul.Wyszyńskiego. 51-letni mężczyzna usłyszał już zarzut, a Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku i teraz 3 najbliższe miesiące sprawca spędzi w areszcie. 

Kradł różności telefony, czekoladę, a nawet wózki sklepowe

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który na swoim koncie ma kradzież telefonu, czekolad a nawet wózków sklepowych. Teraz za te „wyczyny” grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności. Do włocławskiej komendy wpływają zawiadomienia różnego gatunku przestępstw dokonywanych na szkodę osób prywatnych, instytucji czy też innych podmiotów.

Kradła biustonosze, teraz grozi jej za to 5 lat pozbawienia wolności

T. N./eSerwis.info; Komenda Policji, Włocławek; foto; włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 5 lat pozbawienia wolności grozić może „amatorce” bielizny. 39-latka skradła kilka sztuk biustonoszy, majtek nie mając ochoty zapłacić za nie. Kobieta została zatrzymana przez pracownika ochrony, a następnie przekazana w ręce policji.

Ukradł z mieszkania trzy słoiki miodu. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. 50-latek z mieszkania znajomego skradł..trzy słoiki miodu. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje możliwość kary pozbawienia wolności do 10 lat. Wczoraj policjanci z Kowala otrzymali informację o włamaniu w mieszkaniu w gm.Lubień Kuj.

Był tak pijany, że nie mógł prosto przejechać ulicą i taranował auta stojące n parkingu

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Włocławek, mapa: google; fot; Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 2 lat pozbawienia wolności grozić może pijanemu kierowcy. 27-latek poniesie również konsekwencje z tytułu uszkodzenia zaparkowanych samochodów. Ta sprawa trafi do sądu z wnioskiem o ukaranie. Tuż przed północą dyżurny włocławskich mundurowych został poinformowany o tym, że przy ul.Dziewińskiej zostały uszkodzone trzy zaparkowane samochody. 

Produkowali bimber na "własny użytek". Sporo pili, policja zabezpieczyła nielegalny wyrób

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci z Kowala ujawnili miejsce, gdzie 58-letni mężczyzna wytwarzał tzw.bimber. Zabezpieczono aparaturę, 100-litrową beczkę zacieru i kilkanaście litrów czystego już alkoholu. Teraz za tę „domową działalność” może mu grozić grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku.