joomla templates top joomla templates template joomla

Produkowali bimber na "własny użytek". Sporo pili, policja zabezpieczyła nielegalny wyrób

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci z Kowala ujawnili miejsce, gdzie 58-letni mężczyzna wytwarzał tzw.bimber. Zabezpieczono aparaturę, 100-litrową beczkę zacieru i kilkanaście litrów czystego już alkoholu. Teraz za tę „domową działalność” może mu grozić grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku. 

Wietnamczycy rozkręcili "działalność rozliczną". Hodowali ponad 800 krzaków konopi indyjskich

T.N/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek; źródło CBŚP włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Ponad 800 krzaków konopi i specjalistyczny sprzęt służący do jej uprawy zabezpieczyli policjanci CBŚP z Włocławka. Czarnorynkową wartość narkotyków oszacowano na kwotę około miliona złotych. Dwaj zatrzymani mężczyźni to obywatele Wietnamu w wieku 35 i 25 lat. 

Łowili w miejscu niedozwolonym na Wiśle. Grożą im 2 lata więzienia

Tomasz Nowak/eSerwis.info; Komenda Policja, Włocławek; fot: eReporter24.pl/Archiwum włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci z Ogniwa Prewencji na Wodach zatrzymali dwie osoby, które dokonywały połowu ryb w miejscu ochronnym na Wiśle. Mundurowi zabezpieczyli sprzęt, którym posługiwali się sprawcy. Teraz za ten czyn grozić może sprawcom nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 

Straż Graniczna zlikwidowała fabrykę papierosów pod Włocławkiem. Skonfiskowano towar za 3 mln zł

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Nadwiślańska Straż Graniczna zlikwidowała nielegalną linię produkcyjną papierosów w powiecie włocławskim. Zatrzymano osiem osób. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 400 tys. papierosów, 2 tony tytoniu oraz 5 ton suszu tytoniowego o łącznej wartości szacowanej na 3 miliony złotych. Zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.

Kampania Białej wstążki

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

Włocławska Policja i wszyscy nieobojętni na przemoc w rodzinie zapraszają do udziału we Włocławskiej kampanii Białej Wstążki pod hasłem „Oblicza Przemocy” objętej Honorowym Patronatem przez Starostę Włocławskiego oraz Prezydenta Miasta Włocławek.

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej w miejscowości Szewo

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

20 listopada br. w Zespole Szkół w Kłóbce odbyła się uroczystość patriotyczna, która przypomniała o bitwie pod Szewem z 22 listopada 1863 r. Uroczystość została poprzedzona odsłonięciem tablicy pamiątkowej w miejscowości Szewo.

Bezpłatna pomoc prawna

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Prezydent Włocławka ogłosił otwarty konkurs ofert, którego przedmiotem jest prowadzenie w 2016 roku punktów nieodpłatnej pomocy prawnej przez organizacje pozarządowe Jest to zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej, które w roku 2016 będzie realizowane na terenie Gminy Miasto Włocławek. 

Rodzinna szajka ojca i synów, którzy dopuścili się pobicia zatrzymana!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek, foto: youtube/KWPBydgoszcz włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do 8 lat pozbawienia wolności może grozić trzem mężczyznom, którzy dokonali pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sprawcami są członkowie rodziny- ojciec i jego dwóch synów. Poszkodowani z obrażeniami trafili do szpitala. 

"Skaldowie" mieli wypadek na A1 koło Włocławka. Ich mercedes dachował

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Mercedes, którym jechali członkowie zespołu Skaldowie, dachował na A1. Wszyscy pasażerowie trafili do szpitala we Włocławku. Najciężej ranny jest Andrzej Zieliński, który ma liczne złamania i uszkodzoną nerkę. Już wiadomo, że będzie musiał zostać w szpitalu co najmniej kilka dni. 

Jezioro Włocławskie zamarznięte. Lodołamacze czekają w gotowości

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Jezioro Włocławskie, największe sztuczne jezioro w Polsce, jest w całości pokryte lodem. Jego grubość wynosi obecnie około 40 centymetrów. Takie zalodzenie na razie nie stwarza problemów na Wiśle, ale lodołamacze czekają już w gotowości. Gdy tylko zajdzie potrzeba, sześć lodołamaczy wypłynie na jezioro, by przywrócić prawidłowy przepływ wody. 

Mistrzostwa woj. Kujawsko-pomorskiego placówek opiekuńczo-wychowawczych w tenisie stołowym

powiat.wloclawski.pl włącz . Opublikowano w Włocławek sport

Mistrzostwa woj. Kujawsko-pomorskiego placówek opiekuńczo-wychowawczych w tenisie stołowym W dniu 21 listopada br. w Lubieniu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa woj. Kujawsko-pomorskiego placówek opiekuńczo-wychowawczych w tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiły się placówki z terenu całego województwa. 

Młodzi pięściarze z sukcesami

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek sport

W dniach 21-22 11.2015r. w Bydgoszczy odbył się XVI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Edwarda Rinke, w którym startowali zawodnicy z Litwy, Białorusi, Rosji i szereg klubów polskich.

Wszyscy byli przeciwko mnie mówi Łukasz Zbonikowski, który zdobył mandat posła

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Łukasz Zbonikowski, który już po zatwierdzeniu list został zawieszony w prawach członka PiS, lecz nie zrezygnował z kandydowania, został wybrany posłem. Zdobył blisko 9 tysięcy głosów. - Własna partia wystąpiła przeciwko mnie, własny lider, radni, nawet żona i teściowa. Kto w takich warunkach mógłby wygrać i zostać posłem? Ja zostałem - mówił Zbonikowski.