joomla templates top joomla templates template joomla

Chciał odebrać sobie życie. Uratowali go policjanci

włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

 
We wtorek 11 października dyżurny włocławskich mundurowych otrzymał informację z której wynikało, że w jednej z podwłocławskich miejscowości młody człowiek ma zamiar odebrać sobie życie.
 
Reakcja dyżurnego była natychmiastowa. Policjanci z posterunku, któremu podlegała ta miejscowość niezwłocznie pojechali we wskazane miejsce. Tam ustalili, że 27-latek pozostawił list pożegnalny, w którym zasugerował, że chce popełnić samobójstwo.
 
 
asp.sztab.Waldemar Błaszczyk i asp.sztab.Piotr Pawłowski natychmiast podjęli poszukiwania. Każda minuta była cenna. Zachodziło prawdopodobieństwo, że do tego czynu może dojść w pobliskim lesie. Tam właśnie udali się policjanci. W wyniku penetracji, przeszukania zarośli ujawnili drastyczny obraz. Na jednym z drzew, przez konar zawieszony już był sznur z pętlą, którą młody człowiek zakładał sobie na szyję. Policjanci natychmiast podbiegli do mężczyzny i zapobiegli dramatycznemu rozwiązaniu zdejmując pętlę z szyi.
 
Załoga karetki pogotowia, która zjawiła się na miejscu udzieliła 27-latkowi pomocy medycznej. Mężczyzna, z uwagi na stan nietrzeźwości (ponad 2,3 promila) trafił do policyjnego aresztu.
 
Dzięki sprawnej, szybkiej reakcji dzielnicowych z Chocenia 27-latek został uratowany.