joomla templates top joomla templates template joomla

Trzy osoby przewiezione do szpitala po zderzeniu czterech aut w Kruszynie. Jeden z kierowców był nietrzeźwy, miał dwa promile

włącz . Opublikowano w Włocławek powiatowe

 
Trzy osoby przewiezione do szpitala. To wynik wypadku, który miał miejsce rano w miejscowości Kruszyn. W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy. Przyczyną wypadku było najprawdopodobniej niezastosowanie się do znaku „STOP”. Dodatkowo jeden z kierujących był nietrzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
 
Dzisiaj 13 grudnia przed godziną 07:00 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kruszyn. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Jak się okazało, w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy (VW , Seat, Renault i Volvo).
 
 
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawcą wypadku jest kierujący VW Polo, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosował się do znaku (B-21) „STOP” i zderzył się z kierującym pojazdem marki Seat. W wyniku uderzenia vw został przepchnięty i zderzył się z samochodem ciężarowym marki Reanult, którego kierowca chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze i uderzył w stojący pojazd ciężarowy marki Volvo.
 
 
Trzy osoby z vw zostały przewiezione do szpitala. Ponadto, w trakcie badania trzeźwości, okazało się, że kierujący seatem jest nietrzeźwy. Miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna będzie odpowiadać za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.