joomla templates top joomla templates template joomla

Inwestycje we Włocławku. Rusza przebudowa dróg powiatowych

wloclawek.pl włącz . Opublikowano w Włocławek samorząd

Pierwszymi ulicami, na których rozpoczną się prace będą ul. Chmielna i al. Jana Pawła II. Niebawem wykonawca rozpocznie ustawianie znaków tymczasowej organizacji ruchu, a w połowie tygodnia rozpocznie frezowanie nawierzchni.

Rozpoczęcie prac na ul. Płockiej i ul. Związków Zawodowych planowane jest w kolejnym tygodniu. W okresie realizacji prac ul. Chmielna i ul. Związków Zawodowych będą całkowicie wyłączone z ruchu ulicznego. Zostaną zorganizowane objazdy dla samochodów i autobusów komunikacji miejskiej. Ruch na ul. Płockiej i al. Jana Pawła II będzie odbywał się wahadłowo, po jednym pasie.

W zależności od etapu robót, ruch na tych ulicach będzie odbywał się również po sfrezowanej nawierzchni lub po ułożonej warstwie wiążącej z betonu asfaltowego. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu pomiędzy oznakowanymi, wystającymi studniami i innymi urządzeniami. Jutro natomiast sprawdzimy, jakie konkretnie odcinki czterech ulic czeka remont w ramach tego projektu i jak długo on potrwa.