joomla templates top joomla templates template joomla

„Celem jest to, aby Polacy żyli tak, jak na Zachodzie„. Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów do sejmu i senatu we Włocławku

Agencja/eReporter24/ video: facebook/PiS włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

- "13 października to decydujący dzień o przyszłości naszego kraju" - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości we Włocławku
 
 
Prezes Jarosław Kaczyński podkreślił, że przez 4 lata rząd Prawa i Sprawiedliwości bardzo wiele.
 
- "Najbardziej eksponowane są nasze osiągnięcia w sferze społecznej, takie jak wspieranie polskich rodzin. O nikim nie zapominaliśmy spośród tych, którzy potrzebują pomocy. Myślimy o przyszłości, mamy na uwadze kwestię demograficzną" - oznajmił Jarosław Kaczyński na konwencji we Włosławku.
 
 
Prezes zaznaczył, że celem jest to, aby Polacy żyli tak, jak obywatele na Zachodzie.
 
- "Warunkiem rozwoju jest reforma oświaty i szkolnictwa wyższego. Musimy dobrze kształcić nasze dzieci i młodzież, dlatego przeprowadziliśmy zmiany w sferze edukacji. Postęp gospodarczy, którego potrzebujemy, musi opierać się na nowych technologiach i nowych metodach organizowania pracy. Opłaca się to wtedy, gdy cena pracy jest na przyzwoitym poziomie. Polska nie może być krajem taniej siły roboczej" - mówił Prezez PiS.
 
Jarosław Kaczyński podkreślił, że polityka zrównoważonego rozwoju ma służyć wyrównywaniu różnic. Dodał, że sondaże, choć korzystne, nie wygrywają wyborów.
 
 
 
- "Wybory wygrywa się w stałym kontakcie z wyborcami, w wysiłku i ciężkiej pracy. Chodzi o to, by 13 października została podjęta decyzja, która będzie w interesie Polski i Polaków" - zakończył.