joomla templates top joomla templates template joomla

14-miesięczna dziewczynka miała wypaść z okna budynku na terenie Włocławka. Ojciec przyniósł dziecko na rękach do przychodni, gdzie udzielono mu pomocy. Ojciec miał ponad 1,7 promila alkoholu

info: KMP Włocławek fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
W poniedziałek (11.05) po godz. 9 dyżurny policji we Włocławku otrzymał informację, że do jednej z przychodni w mieście przyszedł ojciec trzymający na rękach dziecko, które miało wypaść z okna na II piętrze w bloku.
 
W przychodni lekarz udzielił pomocy 14-miesięcznej dziewczynce. Następnie zadecydowano o przetransportowaniu dziecka do szpitala dziecięcego. Sprawę wyjaśniają policjanci z Włocławka.
 

Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku. Do sprawy zatrzymano 33-letniego ojca dziecka, który w chwili zdarzenia w mieszkaniu sprawował opiekę nad dwójką dzieci tj. 14-miesięczną dziewczynką i 6-letnim chłopcem. Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.
 
Policjanci prowadzą czynności pod kątem narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przez osobę, na której ciąży obowiązek opieki. O zdarzeniu poinformowała została matka dzieci, która w tym czasie przebywała w pracy, i to ona zapewniła opiekę 6-latkowi.