joomla templates top joomla templates template joomla

32-latkowi z Włocławka postawiono zarzut znęcania się nad rodziną. Początkowo wydawało się, że to jest wynik jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia lub wypadku

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

32-latkowi z Włocławka postawiono zarzut znęcania się nad rodziną. Dwaj synowie mężczyzny trafili do szpitala z połamanymi kończynami. Policję zawiadomili lekarze, którzy nabrali podejrzeń, że dzieci mogą być ofiarami przemocy domowej.
 
 
– Początkowo wydawało się, że to jest wynik jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia lub wypadku, natomiast potem okazało się, że mamy do czynienia z przemocą w rodzinie – powiedział Krzysztof Szczepański z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku.
 
Jeden z chłopców po opatrzeniu w szpitalu wrócił z matką do domu. Drugi przeszedł operację.
 
 
– Chłopiec ma złamaną kość kończyny dolnej i przeszedł operację, dzięki czemu już jest wszystko dobrze – poinformował rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu Janusz Mielcarek.
 
Jak się okazało, rodzina miała założoną "niebieską kartę", przydzielonych kuratorów i nadzór Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku. 32-latek trafił do aresztu na trzy miesiące.