joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie samochodu osobowego i ciężarówką pod Włocławkiem. Kobieta, która zjechała autem z niewyjaśnionych przyczyn na przeciwległy pas ruchu poniosła śmierć na miejscu

info: KMP, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze DK-91 w miejscowości Warząchewka. W wyniku czołowego zderzenia osobowego renault i ciężarowego volvo zginęła 32–letnia kobieta.
 

Ok. godz. 13 dyżurny włocławskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze DK-91 w miejscowości Warząchewka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym renault, jadąc od Kowala, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z ciężarowym volvo.
 
 
Kierująca renault 32–letnia mieszkanka Włocławka w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym nie odniósł obrażeń. 46-latek był trzeźwy. Na czas wykonywanych czynności zadecydowano o zamknięciu drogi i wyznaczono objazdy.  

Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone przez mundurowych postępowanie pod nadzorem prokuratora.