joomla templates top joomla templates template joomla

Cztery weekendowe wypadki w tym jeden z ofiara śmiertelną

włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
Policjanci wyjaśniają okoliczności kilku wypadków drogowych, które miały miejsce w miniony weekend. Jeden z nich to wyjątkowo nieszczęśliwy przypadek, na skutek którego zginął człowiek. Powodem innych był alkohol.
 
Cztery wypadki to niechlubny bilans minionego weekendu.
 
Do najtragiczniejszego zdarzenia doszło w jednej z miejscowości gm.Lubraniec. Wszystko wskazuje na to, że kierujący rolniczym ciągnikiem, wjeżdżając z przyczepami do budynku gospodarczego najechał na mężczyznę, który znalazł się w pobliżu drugiej przyczepy.
 
 
23-letni kierowca ciągnika był trzeźwy. Niestety na skutek odniesionych obrażeń na miejscu zmarł 53-letni mężczyzna, ojciec kierującego.
 
Wszystko wskazuje na to, że w przypadku kolejnych dwóch wypadków istotną rolę odegrał alkohol.
 
 
W Brześciu Kujawskim kierujący rowerem wjechał na przejście dla pieszych i uderzył w przejeżdżający samochód. Kierowca opla był trzeźwy. Natomiast 64-letni rowerzysta miał ponad 1,5 promila. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.
 
Z kolei 38-letni motocyklista jadący ul.Toruńską nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad motocyklem i najechał na znak drogowy. Po sprawdzeniu okazało się, że 38-latek miał prawie 2 promile alkoholu.
 
Kolejne zdarzenie również było z udziałem motocyklisty. W tym przypadku wszystko wskazuje na to, że 35-letni mężczyzna jadący motocyklem nie dostosował prędkości i uderzył w tył poprzedzającego go auta. To uderzenie spowodowało, że został on wyrzucony na sąsiedni pas i uderzył w przednią szybę jadącej toyoty. 35-letni motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala.