joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca citroena zahaczył o tył przyczepy ciągnika rolniczego. Auto dachowało, kierowca został zabrany z obrażeniami do szpitala

info: Policja, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego z przyczepą i samochodu osobowego doszło na drodze powiatowej 2807C w pobliżu miejscowości Wieniec-Zalesie (gm. Brześć Kujawski). Wynikiem zdarzenia było dachowanie citroena, którego kierowca został odwieziony do szpitala.
 
 
Do zdarzenia doszło w środę 16 wrzesnia po godzinie 9 na drodze powiatowej pomiędzy Wieńcem a Włocławkiem. Jak ustalili policjanci, 67-letni kierujący citroenem jadąc od Wieńca w stronę Włocławka zahaczył o tył przyczepy rolniczej. 
 
 
Ciągnik rolniczy z przyczepą prowadzony przez 54-latka poruszał się w tym samym kierunku. W wyniku uderzenia samochód dobowy dachował, a kierowca został zabrany z obrażeniami do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.
 
 
Droga na czas działań ratowniczych i zabrania pojazdów była zablokowana przez dwie godziny. Policjanci po ustaleniu wszystkich okoliczności ukarali kierowcę citroena mandatem karnym i punktami jako sprawcę zdarzenia drogowego.
 
 
67-latek tłumaczył się, że został oślepiony przez słońce i nie zauważył jadącego przed nim ciągnika rolniczego.