joomla templates top joomla templates template joomla

Kierująca autem osobowym wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa motocyklowi. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 26-letni kierowca jednośladu

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

W piątek 4 października w godzinach przedpołudniowych w Brześciu Kujawskim kierująca pojazdem kia doprowadziła do zderzenia się z motocyklistą. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż prawdopodobną przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 59-latnią kierującą samochodu. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafił 26-letni kierowca jednośladu. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczną jazdę.
 
 
Do zdarzenia doszło przed godziną 12 w miejscowości Brześć Kujawski (pow. włocławski) na drodze wojewódzkiej 265. Policjanci wstępnie ustalili, iż 59-letnia kierująca pojazdem osobowym marki kia wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa motocyklowi poruszającemu się ulicą Krakowską. 
 
 
Kierujący motocyklem honda 26-latek przewrócił się uderzając w kia i z obrażeniami trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że  kierująca osobówką była trzeźwa, natomiast od drugiego uczestnika została pobrana krew do sprawdzenia stanu trzeźwości.
 
Przez kilka godzin ulica Krakowska w Brześciu Kujawskim była całkowicie zablokowana, a mundurowi wyznaczyli objazdy. W sprawie wypadku prowadzone jest postępowanie pod nadzorem prokuratora, które wyjaśni wszystkie okoliczności tego zdarzenia.