joomla templates top joomla templates template joomla

Mężczyzna w płonącym budynku. Policjantom udało się do wydostać z pożaru

włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
Włocławscy policjanci uratowali życie mężczyźnie, który znajdował się w płonącym budynku. Po otrzymaniu informacji natychmiast zjawili się we wskazanym miejscu i wyciągnęli 52-latka.Mężczyzna dzięki temu przeżył.
 
Tuz przed godz.1 w nocy na telefon alarmowy włocławskiej policji zadzwonił mężczyzna prosząc o podanie numeru telefonu do straży pożarnej. Poinformował, że przy ul.Toruńskiej pali się opuszczony dom, ale może tam przebywać osoba bezdomna.
 
 
W obliczu takiej informacji reakcja dyżurnego była natychmiastowa. Niezależnie od powiadomienia o sytuacji straży pożarnej na miejsce skierowany został policyjny patrol.
 
sierż.Michał Kaczmarek i sierż.Przemysław Andrzejewski z pewnością nie przewidywali, że ich służba będzie przebiegać niestandardowo.
 
Mundurowi, którzy dotarli na miejsce jako pierwsi, zauważyli wydobywający się z otworów okiennych gęsty dym i płomienie. Mając podejrzenie, że w pomieszczeniach opuszczonego budynku może znajdować się jakaś osoba policjanci nie zważając na okoliczności natychmiast weszli do środka. W jednym z pomieszczeń znaleźli mężczyznę, wyciągnęli go z budynku na zewnątrz. Tam zajęła się nim załoga karetki pogotowia. Niestety okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy.
 
Strażacy, którzy również dotarli na miejsce zajęli się gaszeniem budynku.
 
Z całą pewnością sprawne i szybkie działanie policjantów uratowało życie 52-letnie