joomla templates top joomla templates template joomla

Na terenie jednej z fabryk we Włocławku doszło do tragicznego wypadku. Podczas korzystania z maszyny wypadkowi uległ 57-letni pracownik. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł

info: KMP, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wydarzenia, do którego doszło w miniony weekend na terenie jednej z fabryk w mieście. Podczas wykonywanej pracy wypadkowi uległ 57-letni pracownik zakładu. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.
 
W sobotę (09.05.2020) przed godz. 7 dyżurny włocławskiej komendy policji został poinformowany o zdarzeniu na terenie jednej z fabryk w mieście. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że podczas korzystania z jednej z maszyn wypadkowi uległ 57-letni pracownik zakładu. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.
 
 
Na miejsce przybył biegły z dziedziny wypadków w pracy, a także prokurator, pod nadzorem którego funkcjonariusze wykonywali na miejscu czynności. O zdarzeniu poinformowana została także Państwowa Inspekcja Pracy.
 
Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratora.