joomla templates top joomla templates template joomla

Nie żyje 3-letni chłopiec, u którego twierdzono obrażenia. Zatrzymano matkę i jej konkubenta, dzisiaj usłyszeli zarzuty w związku ze śmiercią chłopca

info: Policja, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci i prokuratorzy z Włocławka wyjaśniają przyczyny śmierci 3-letniego dziecka. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy matkę dziecka i jej konkubenta. Para usłyszała już zarzuty. Dzisiaj sąd zadecyduje czy trafią do aresztu na 3 miesiące.
 
 
We wtorek 30 lipca ok godziny 13:00 policjanci z włocławskiej komendy zostali powiadomieni o śmierci dziecka, do której doszło w mieszkaniu w centrum Włocławka. O sprawie powiadomił lekarz, który stwierdził, że dziecko ma obrażenia. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i  prokurator. Pod jego nadzorem funkcjonariusze wykonywali czynności, zabezpieczali ślady i ustalali świadków. 
 
 
Do wyjaśnienia sprawy mundurowi zatrzymali 2 osoby: 28-letnią matkę dziecka i jej 23-letniego konkubenta. W momencie zatrzymania osoby te były trzeźwe. Zostały przewiezione do policyjnego aresztu i przesłuchane.
 
 
 
W środę 31 lipca policjanci doprowadzili matkę chłopca i jej partnera do Prokuratury Okręgowej we Włocławku, gdzie usłyszeli zarzuty. 
 
Dzisiaj sąd we Włocławku zadecyduje czy  podejrzani trafią do aresztu.