joomla templates top joomla templates template joomla

27-letnia pijana matka opiekowała się dzieckiem. Miała 2,7 promila

włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
Sprawą skierowaną do Sądu z wnioskiem o ukaranie zakończy się policyjna interwencja wobec nietrzeźwej matki opiekującej się swoim dzieckiem. O sytuacji powiadomiony zostanie również Sąd Rodzinny.
 
W Poniedziałek 10 października po godz.10 policjanci zostali poinformowani przez pracowników socjalnych o podejrzeniu, że w jednym z mieszkań na os.Śródmieście może znajdować się pijana kobieta, która powinna opiekować się swoim dzieckiem.
 
Kiedy mundurowi pojawili się na miejscu okazało się, że kobieta nie chce otworzyć drzwi. Na miejsce wezwana została Straż Pożarna, ale okazało się, że ich pomoc nie była już konieczna. Kobieta sama otworzyła drzwi.
 
 
Okazało się, że 29-latka była pijana, miała ponad 2,7 promila alkoholu. W mieszkaniu znajdowało się jeszcze kilkumiesięczne dziecko, które w konsekwencji trafiło pod opiekę ojca.
 
Natomiast 29-latka trafiła do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia. Kiedy doszła do siebie złożyła stosowne wyjaśnienia i usłyszała zarzut braku należytej opieki nad dzieckiem, będąc w stanie nietrzeźwości.
 
Sprawa z wnioskiem o ukaranie trafi do sądu. O sytuacji powiadomiony zostanie również Sąd Rodzinny.