joomla templates top joomla templates template joomla

Pobił kobietę. Przestępca złapany, dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków

włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
Policjanci krótko po zdarzeniu ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju na kobiecie. 
 
Dodatkowo okazało się, że sprawca posiadał sporo narkotyków. Mundurowi ujawnili je w saszetce, którą mężczyzna zgubił w trakcie ucieczki z miejsca rozboju. Teraz młody człowiek odpowie za dokonanie rozboju i posiadanie narkotyków. Grozić mu może do 12 lat pozbawienia wolności.
 
 
Sobotni (27.08) wieczór zakończył się dość niemiło dla 64-letniej mieszkanki naszego miasta. Po godz.21 u zbiegu ul.Chmielnej i Reymonta, kobieta została poszkodowana na skutek rozboju.
 
Z policyjnych ustaleń wynikało, że kobieta idąca ulicą wraz ze swym partnerem została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę. Młody człowiek podbiegł do kobiety i zerwał jej złoty łańcuszek. Z pomocą ruszył towarzysz poszkodowanej. Niestety sprawca okazał się silniejszy i zdołał uciec ze skradzionym łańcuszkiem. Jednak w trakcie ucieczki z miejsca zgubił saszetkę. 
 
O całym zajściu zostali poinformowani policjanci. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Okazało się, że w saszetce pozostawionej przez sprawcę mundurowi ujawnili niezłą zawartość. Był w niej nóż, mała waga elektroniczna, puste strunówki a także torebka z zawartością białego proszku. Po sprawdzeniu okazało się, że to amfetamina. W sumie zabezpieczono ponad 40 g tego narkotyku.
 
Już po dwóch godzinach od zdarzenia sprawca był w rękach policjantów. Mundurowi zatrzymali 21-letniego sprawcę na sąsiednim osiedlu.
 
Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za dokonanie rozboju oraz posiadanie narkotyków. Grozić mu może do 12 lat pozbawienia wolności.