joomla templates top joomla templates template joomla

Śmiertelne potrącenie na torach we Włocławku. Mężczyzna wszedł na torowisko w miejscu niedozwolonym w pobliżu ul. Nowomiejskiej i pozostał tam pomimo sygnałów ostrzegawczych

info: Policja, Włocławek; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości


Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na torach, do którego doszło dziś przed południem. Niedaleko ul. Nowomiejskiej pociąg śmiertelnie potrącił 52-letniego mężczyznę. Ruch pociągów odbywał się wahadłowo.
 

W czwartek 9 stycznia około godz. 10 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji we Włocławku został poinformowany o śmiertelnym potrąceniu mężczyzny na torach we Włocławku.
 
 
Jak wstępnie ustalili policjanci, 52-latek wszedł na torowisko w miejscu niedozwolonym niedaleko ul. Nowomiejskiej i pozostał tam pomimo nadawania przez maszynistę sygnałów ostrzegawczych. W wyniku uderzenia przez pociąg pospieszny relacji Bielsko-Biała-Gdynia Główna mężczyzna zginął na miejscu.

W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy pociągów. Policjanci zabezpieczali ślady i gromadzili materiały dowodowe pod nadzorem prokuratora. Śledztwo wyjaśni okoliczności tego tragicznego zdarzenia.