joomla templates top joomla templates template joomla

Świętował zakończenie wakacji. Podczas imprezy w hotelowym pokoju powybijał szyby. Wybił szyby Zatrzymanemu przez policję grozi do 5 lat pozbawienia wolności

info: Policja, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

W sobotę 31 sierpnia  wieczorem policjanci z Włocławka otrzymali zgłoszenie z recepcji jednego z hoteli na terenie miasta, że ktoś wybija tam szyby. 
 
 
Funkcjonariusze szybko ustalili, ze sprawcą zdarzenia jest jeden z gości hotelowych. Okazało się, że 21-latek z gminy Choceń hucznie „świętował” zakończenie wakacji. 
 
 
Dyskotekę, z której wracał, postanowił przenieść do wynajętego pokoju. Policjanci wstępnie ustalili, że 21-latek będąc pod wpływem alkoholu, dokonał zniszczeń na kilku piętrach hotelu m.in. wybił szyby w 2 oknach, uszkodził drzwi oraz podłogi i ściany. Wstępnie straty oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych. 
 
W zabawie „przeszkodzili” mu, na szczęście, mundurowi. Mężczyzna musiał spędzić noc w innym miejscu niż sobie zaplanował – w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu przyznał się do zdemolowania pomieszczeń hotelowych. Policjanci przedstawili mu zarzut zniszczenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.