joomla templates top joomla templates template joomla

Tragedia w trakcie prac polowych. Zginął 17-latek z Włocławka. W trakcie wykonywanej pracy mężczyzna wpadł pod koła jednej z przyczep ciągniętych przez traktor

info: Policja, Włocławek; fot: Archiwum/ilustracja włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

17-latek z Włocławka zginął w wypadku podczas prac polowych. Śledztwo w sprawie tego tragicznego zdarzenia wszczęła prokuratura.
 
 
W piątek 16 sierpnia wczesnym popołudniem dyżurny Komendy Miejskiej Policji we Włocławku otrzymał informację, iż na terenie gm. Choceń (pow. włocławski) doszło do zdarzenia z udziałem 17-latka z Włocławka.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż mężczyzna wykonywał prace polowe przy zbiorze pomidorów. W trakcie wykonywanej pracy wpadł pod koła jednej z przyczep ciągniętych przez traktor.
 
Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe. Niestety pomimo reanimacji nastolatek zmarł. Policjanci i biegli pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego ciągnikiem.
 
 
Okazało się, że 59-latek był trzeźwy w chwili zdarzenia, ale nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zdarzenie to nastąpiło jednak poza drogą publiczną, gdzie uprawnienia nie są wymagane.
 
Śledztwo wyjaśni dokładne okoliczności tej tragedii.