joomla templates top joomla templates template joomla

Tragiczny wypadek pod Włocławkiem. Auto z niewyjaśnionych przyczyn uderzyło, 71-letni kierowca pomimo akcji reanimacyjnej, zmarł

info: KMP, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku w miejscowości Korzeszynek, w powiecie włocławskim. Osobowe renault, z niewyjaśnionych przyczyn, uderzyło w drzewo. 71-letni kierujący, pomimo akcji reanimacyjnej, zmarł.
 
 
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj w środę 25 marca przed 9.00 na drodze powiatowej w miejscowości Korzeszynek, pow. włocławski.  
 
Na miejscu, oprócz służb ratowniczych, działali policjanci i prokurator, którzy zabezpieczali materiał dowodowy. Wstępnie śledczy ustalili, że 71-letni kierowca osobowego renault, jadąc od strony Lubrańca w kierunku Topólki, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał autem na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w przydrożne drzewo.
 
 
Niestety, pomimo akcji reanimacyjnej mieszkaniec gminy Lubraniec, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.