joomla templates top joomla templates template joomla

Trzy ofiary śmiertelne pożaru do jakiego doszło we Włocławku w nocy z wtorku na środę

włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności pożaru, do którego doszło w godzinach nocnych w mieszkaniu we Włocławku. W wyniku pożaru trzy, przebywające tam osoby poniosły śmierć.
 
W środę 3 listopada, w nocy służby ratownicze zostały powiadomione przez jednego z lokatorów kamienicy przy ulicy Brzeskiej we Włocławku o pożarze. 
 
Na miejscu, w zajętym ogniem mieszkaniu, straż pożarna podjęła działania ratowniczo-gaśnicze oraz ewakuowała  13 mieszkańców mieszkalnego budynku. 
 
 
Podczas akcji w jednym z pomieszczeń ujawniono leżącą osobę, którą po wyniesieniu z mieszkania zajęła się załoga pogotowia. Pomimo podjętych działań ratowniczych nie udało się przywrócić jej czynności życiowych. 
 
W toku dalszych działań, w drugim pomieszczeniu ujawniono dwa zwęglone ciała.
 
Na miejscu pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności, które mają ustalić dokładne okoliczności zaistnienia pożaru oraz zidentyfikowanie osób, które zginęły. 
 
Prowadzone czynności identyfikacyjne pozwoliły na ustalenie, że jedną z ofiar jest 52-latni mężczyzna. Biegły z dziedziny pożarnictwa wstępnie ustalił, że mogło dojść do zaprószenia ognia.