joomla templates top joomla templates template joomla

Usiłowanie zabójstwa we Włocławku. Patrol policji wezwany do interwencji po wejściu do mieszkania zauważył ranną kobietę

info: Policja, Włocławek; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

Włocławscy policjanci zatrzymali sprawcę zranienia kobiety w jednym z mieszkań we Włocławku. Kobieta został zabrana do szpitala, natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało, że miał on 0,7 promila alkoholu. Prokuratura po wykonanych wstępnych czynnościach zakwalifikowała zdarzenia jako usiłowanie zabójstwa. Za ten czyn może grozić 44-latkowi kara nawet dożywocia.
 
 
Wczoraj (03.07.19 r.) około godziny 12 zostaliśmy powiadomieni o awanturze w jednym z mieszkań we Włocławku. Natychmiast wysłany patrol po wejściu do mieszkania zauważył  kobietę z raną ręki. Jeden z mundurowych udzielił 29-latce pierwszej pomocy do czasu przyjazdu załogi pogotowia, natomiast drugi policjant zatrzymał i odizolował mężczyznę. 
 
 
Kobieta została przewieziona do szpitala, natomiast 44-letni mieszkaniec Włocławka trafił do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało, że zatrzymany miał 0,7 promila alkoholu w organizmie.
 
Na podstawie wstępnie wykonanych czynności prokurator zakwalifikował zdarzenie jako usiłowanie zabójstwa i w związku z tym prowadzone jest śledztwo prokuratorskie. Za usiłowanie zabójstwa 44-latkowi może grozić kara nie krótsza niż 8 lat, do nawet dożywotniego więzienia.