joomla templates top joomla templates template joomla

Włocławscy policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności pożaru, w którym zginął 60-letni mężczyzna. Spaleniu uległy pomieszczenia domu jednorodzinnego

info: Policja/Włocławek; fot: PSP/Archiwum włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
Włocławscy policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności pożaru, w którym zginął 60-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w  poniedziałek 30 listopada w miejscowości Choceń (pow. włocławski). Spaleniu uległy pomieszczenia domu jednorodzinnego.

W poniedziałek około godz. 13 dyżurny policji został powiadomiony o palącym się domu jednorodzinnym przy ulicy Górniak w miejscowości Choceń. Na miejscu policjanci zabezpieczali teren działań gaśniczo-ratowniczych, w czasie których strażacy ujawnili w jednym z pomieszczeń zwęglone zwłoki mężczyzny.
 
 
Po przekazaniu terenu mundurowym prowadzone były czynności procesowe pod nadzorem prokuratora i z udziałem biegłego z dziedziny pożarnictwa. Z wstępnych ustaleń wynika, że do pożaru doszło w wyniku zaprószenia ognia od kuchni węglowej. Śledczy ustalili także, że ofiarą pożaru jest mieszkający w tym domu 60-latek.
 
Dalsze czynności pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny pożaru, którego skutkiem była śmierć mężczyzny.