joomla templates top joomla templates template joomla

Wnioski o ukaranie do sądu, po zgromadzeniu na Placu Wolności we Włocławku. Osoby nie zakrywały ust i nosa, odmawiały wylegitymowania się

info: Policja, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
W związku z wprowadzeniem od dzisiaj „żółtej strefy”, włocławscy policjanci sprawdzali, czy mieszkańcy miasta przestrzegają aktualnych obostrzeń. Wszyscy łamiący przepisy muszą liczyć się z odpowiedzialnością za swoje postępowanie. Już dziś przekonało się o tym kilkadziesiąt osób niestosujących się do obowiązujących regulacji.

Od soboty policjanci sprawdzają czy i jak mieszkańcy przestrzegają aktualnych obostrzeń.
 
 
Na Placu Wolności we Włocławku odbyło się zgromadzenie, podczas którego niektórzy uczestnicy nie stosowali się do obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Policjanci interweniowali wobec 22 uczestników zgromadzenia.
 

W 24 przypadkach sporządzone zostaną wnioski do sądu o ukaranie. 22 dotyczą niezakrywania ust i nosa, natomiast pozostałe związane są z odmową podania danych podczas legitymowania oraz używaniem słów wulgarnych w miejscu publicznym. Poza tym jedna osoba została doprowadzona do jednostki celem wytrzeźwienia.
 
Pamiętajmy, że od nas samych zależy skuteczna walka z pandemią. Wykażmy się zatem odpowiedzialną postawą i stosujmy się do aktualnych obostrzeń.