joomla templates top joomla templates template joomla

Zaprosił do mieszkania obcego mężczyznę. Spożywali alkohol, a kiedy domownik się przebudził zniknęły telefon i karta do bankomatu

włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
Włocławscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży dokonanej kilka dni temu na szkodę 23-latka. Mundurowi odzyskali część skradzionego mienia. Teraz 37-letniemu sprawcy grozić może do 5 lat pozbawienia wolności.
 
O zdarzeniu informowaliśmy kilka dni wcześniej. Dla przypomnienia: 23-letni mężczyzna zaprosił do swego mieszkania nieznajomego mężczyznę i razem spożywali alkohol.
 
 
Kiedy znużony wypitym trunkiem 23-latek zasnął, jego kompan wykorzystał moment i skradł z mieszkania laptopa, zegarek, telefon komórkowy i kartę bankomatową. 
 
Po przebudzeniu okazało się, że te rzeczy zniknęły z mieszkania wraz z nowo poznanym towarzyszem butelki.
 
O zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci, którzy kilka dni później ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 37-letni mężczyzna. W wyniku przeszukania jego mieszkania mundurowi odzyskali część skradzionego mienia. Ustalono, że sprawca zniszczył kartę bankomatową. 
 
W obliczu takiej sytuacji 37-latek usłyszał zarzut zaboru w celu przywłaszczenia wspomnianych przedmiotów, a także zarzut zniszczenia dokumentu. Za te przestępstwa grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.