joomla templates top joomla templates template joomla

Zderzenie dwóch ciężarówek we Włocławku. Kierowca nie nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył pojazdy. Do szpitala trafił 34-letni kierowca

info: Policja, Włocławek włącz . Opublikowano w Włocławek wiadomości

 
Włocławscy policjanci zostali wezwani dziś rano do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na Al. Kazimierza Wielkiego we Włocławku. W pobliżu Zespołu Szkół Samochodowych zderzyły się dwie ciężarówki. Do szpitala trafił 34-letni kierowca jednej z nich. Mężczyzna na szczęście odniósł niewielkie obrażenia, co pozwoliło zakwalifikować zdarzenie jako kolizję.

W środę 1 lipca ok godz. 8 dyżurny włocławskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o groźnie wyglądającym zderzeniu się dwóch ciężarówek na Al. Kazimierza Wielkiego we Włocławku.
 
 
Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 34 -latek kierujący ciężarowym mercedesem nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzył w tył innego ciężarowego mercedesa znajdującego się przed nim, którego kierowca zatrzymał się na czerwonym świetle przed oznakowanym przejściem dla pieszych.
 
W wyniku zdarzenia poszkodowany 34-latek został przetransportowany do szpitala na badania. Na szczęście mieszkaniec Włocławka nie odniósł poważnych obrażeń, w związku z czym funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję.
 
 
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierującemu 34-latkowi funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy w związku ze stworzeniem zagrożenia w obrębie przejścia dla pieszych. Zostanie także skierowany wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny.